Kosmetyki do makijażu twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
56 Produktów
z 1
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
71,99 zł
Best Seller
Best Seller
45,99 zł
Best Seller
Best Seller
Puder Kompaktowy- Wkład wymienny, Kolor 03, PuroBio, 9gr
41,99 zł
Best Seller
Best Seller
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
38,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 02Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 03Y, PuroBio, 15ml
72,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 01Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Organiczny Krem BB 5w1, Jasny Beż 01, So'bio Etic, 30 ml
79,99 zł
Best Seller
Best Seller
Krem CC SPF30 do Cery Jasnej, Eco Cosetics, 50 ml
139,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Podkład Light 131, Felicea, 30 ml
54,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

TWARZ

Makijaż pomaga podkreślić zalety i zamaskować niedoskonałości. Gładka skóra twarzy o jednolitym kolorycie to podstawa pięknego makijażu. 

Kosmetyki do makijażu twarzy – jakie powinny być? 

Kosmetyki do makijażu twarzy to wszystkie produkty kryjące i wyrównujące koloryt, jak kremy BB i podkłady oraz te służące do wykończenia całości: róże, bronzery, rozświetlacze i pudry. 

Pełny makijaż twarzy wykonywany rano to dla wielu z nas codzienność. Wybieramy produkty do makijażu twarzy, które odpowiadają nam odcieniem, konsystencją czy wykończeniem jakie zapewniają. Ale czy zwracamy wystarczającą uwagę na skład? Makijaż na twarzy znajduje się przez cały dzień, dlatego składy kosmetyków, którymi go wykonujemy powinny być dobrze tolerowane przez skórę.  

Warto wybierać naturalne produkty do makijażu twarzy. Są one równie skuteczne co ich powszechnie dostępne odpowiedniki, ale zapewniają skórze dodatkową pielęgnację. Dzięki zawartości wielu substancji aktywnych doskonale nawilżają i odżywiają skórę przez cały dzień. Nie zapychają porów, nie powodują wyprysków i nieprzyjemnego ściągnięcia. Łatwo je zmyć bez obaw o pozostawione resztki, które mogłyby zaburzać równowagę skóry. Makijaż twarzy wykonany takimi kosmetykami wygląda zdrowo i naturalnie. 

Makijaż twarzy z NatiNati

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko co pomoże Ci osiągnąć efekt idealnej cery. Naturalny korektor pozwoli ukryć zaczerwienienia i inne bardziej widoczne niedoskonałości. 

Kobiety, które cenią naturalnie wyglądający makijaż na twarzy, wybierają najczęściej kremy BB o delikatnym kryciu i silnych właściwościach pielęgnujących. Kremy zapewniają bardzo naturalny efekt gładkiej, nawilżonej skóry. 

Fanki mocniejszego krycia znajdą u nas kremy CC i podkłady zarówno w płynie jak i w kompakcie. Kremy CC to bardziej kryjący bracia kremów BB jednak właściwości kryjące są słabsze od podkładów. Naturalne podkłady zapewniają mocne krycie bez sztucznego efektu. Dobrze się rozprowadzają i stapiają ze skórą. 

W przypadku mocnego makijażu, np. wieczorowego warto zastosować odpowiednią bazę, która przedłuży trwałość makijażu, a przy okazji utrzyma odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Baza PuroBio jest tu idealnym wyborem. 

Naturalny róż lub bronzer do policzków, doda twarzy zdrowego akcentu i podkreśli naturalnie piękne rysy twarzy. Posiadamy róże i bronzery w różnych odcieniach od wiodących producentów naturalnej kolorówki. Gwarantujemy, że znajdzie się u nas odcień odpowiedni dla każdej cery! 

Dodatkowy blask? Tylko z naturalnym rozświetlaczem! Posiadamy zarówno te nadające delikatnego, bardzo naturalnego efektu, np. Miya czy ogromnie popularna Felicea, jak i zapewniające mocny efekt glow, np. PuroBio. 

Kropką nad „i” jest naturalny puder, który zapewni idealne wykończenie całości. W zależności od preferencji i potrzeb może to być puder matujący lub rozświetlający. 

Naturalne kosmetyki do makijażu twarzy to najlepszy wybór dla każdej cery. Piękne palety barw, trwałość i wysoka jakość produktów to gwarancja pięknego wyglądu przez cały dzień.