Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1

Tabletki do jamy ustnej

Tabletki do mycia zębów

Codzienne mycie zębów oraz płukanie jamy ustnej to podstawa naszej higieny. Jednak często zapominamy o tym, że szeroko dostępne produkty drogeryjne nierzadko zawierają wiele szkodliwych substancji, a ich ciągły kontakt ze śluzówką może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz naturalne i ekologiczne tabletki do mycia zębów. Oferowany przez nas produkt został stworzony z myślą o osobach, które na co dzień starają się dbać o dobro środowiska naturalnego oraz stopniowo wykluczają produkty o szkodliwym i chemicznym składzie. Nasze tabletki stanowią znacznie zdrowszą alternatywę dla popularnych produktów znanych marek, ponieważ w ich składzie dominują naturalne składniki, takie jak węgiel aktywny, glinka czy kwaśny winian potasu. Dzięki temu tabletki do mycia zębów nie tylko dbają o zniwelowanie próchnicy, ale także wykazują właściwości wybielające, przeciwbakteryjne oraz antyseptyczne.

Tabletki do płukanie jamy ustnej

Poza myciem zębów wiele osób korzysta również z popularnych płynów do płukania jamy ustanej. Jednak w tym przypadku również warto poszukać zdrowszych alternatyw. W naszym sklepie dążymy do skonstruowania jak najbardziej kompleksowej usługi, która pomoże Ci podczas codziennych zakupów. Z tego względu znajdziesz u nas również ekologiczne tabletki do płukania jamy ustnej, które świetnie sprawdzą się podczas codziennej pielęgnacji zębów. Dzięki wysokiej zawartości mentolu, sody oraz olejku drzewa herbacianego możesz mieć pewność, że twój oddech zawsze będzie świeży, a jama ustna będzie utrzymana w czystości. Poza tym warto również pamiętać, że zarówno tabletki do płukania jamy ustanej, jak i te przeznaczone do mycia zębów, to przede wszystkim produkty wykonane w duchu zero waste. Całość została zapakowana w wielorazowy szklany pojemniczek oraz kompostowalny kartonik. Ponadto drobne i poręczne tabletki to także doskonały pomysł na zmniejszenie zawartości naszej podróżniczej kosmetyczki.