Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
9 Produktów
z 1

Szampony Koloryzujące

Chcesz zmienić kolor włosów, ale nie jesteś pewna czy w danym odcieniu będzie Ci do twarzy? Nie chcesz ryzykować kondycji włosów? A może potrzebujesz tylko odświeżenia koloru? Szampon koloryzujący jest idealnym produktem dla Ciebie! 

Szampony koloryzujące – jak działają i dla kogo są przeznaczone? 

Szampony koloryzujące nadają pożądany odcień, bez penetrowania włosa i niszczenia jego struktury. Efekt nie jest trwały, utrzymuje się do kilku myć. Szampony takie nie posiadają ograniczeń co do częstotliwości użycia. 

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uniknąć chemicznego farbowania, ich włosy niezbyt dobrze reagują na ziołową koloryzację lub wydaje się im ona zbyt skomplikowana. Jest idealny dla kobiet w ciąży, a nawet młodych mam, które często po prostu nie mają czasu na nakładanie farby czy henny. 

Szampon koloryzujący zapewni efekt wybranego odcienia, nada pięknych refleksów lub odświeży kolor, nawet uzyskany za pomocą drogeryjnej farby. Należy jednak pamiętać, że szampon koloryzujący to nie farba i nie pozwoli on na drastyczną zmianę koloru, przynajmniej nie w kierunku: z ciemnych na jasne. W drugą stronę może się udać, ale z kolei istnieje ryzyko, że kolor wyjdzie zbyt intensywny. Zazwyczaj zaleca się wybór szamponu w podobnym lub ciemniejszym odcieniu niż nasz naturalny. 

Warto stosować naturalny szampon koloryzujący. Nawet te powszechnie dostępne szamponetki, nie wyrządza włosom wielkiej krzywdy, ale naturalne produkty i tak mają nad nimi przewagę. Jaką? Przede wszystkim nie zawierają wody utlenionej, formaldehydu, amoniaku czy metali ciężkich, ani żadnych innych potencjalnie szkodliwych lub drażniących składników. Zawierają za to witaminy oraz wiele odżywczych ekstraktów roślinnych, które łagodzą skórę głowy oraz nawilżają i wzmacniają włosy, a ponadto przedłużają trwałość koloru.

Jak stosować szampon koloryzujący? 

Szampony koloryzujące są ekstremalnie proste w użyciu. Nie wymagają żadnego odmierzania i mieszania składników. To gotowe do użycia produkty, które wystarczy nałożyć na wilgotne włosy. Czas trzymania uzależniamy od tego jaki szampon koloryzujący ma nam zapewnić efekt.  

Dobrze jest jednak zastosować trik z wcześniejszą próbą wykonaną na niewielkim pasemku włosów – szczególnie jeśli wyjściowym kolorem jest blond. Warto również pamiętać, że włosy wcześniej farbowane lub rozjaśniane potrzebują mniej czasu dla uzyskania intensywnego efektu.