Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
11 Produktów
z 1
Szampon w Kostce Uniwersalny, Mydlarnia Cztery Szpaki, 75gr
38,90 zł
Best Seller
Best Seller
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
Szampon w Kostce Mleko-Miód-Owies, Ministerstwo Dobrego Mydła, 85 g
41,50 zł
Best Seller
Best Seller
Delikatny Szampon w Kostce, Mydlarnia 4 Szpaki, 75 g
35,99 zł
Best Seller
Best Seller
Szampon w Kostce do Skóry Normalnej i Przetłuszczającej Się, w Puszcze, Peace of Mint, Anwen, 75 g
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Szampony do włosów w kostce

Szampon w kostce – proekologiczne rozwiązanie

Sięganie po alternatywy dla typowych, drogeryjnych kosmetyków, to najczęściej świadoma decyzja każdego, kto chce ograniczyć ilość generowanych odpadów i zapobiec dalszym zmianom klimatycznym. Żyjąc w duchu zero waste, możesz nie tylko przyczynić się do zmniejszenia swojego śmieciowego śladu, ale też polepszyć stan swojej skóry i włosów – dlatego też warto bliżej przyjrzeć się naszej ofercie i wybrać idealny szampon zero waste.

Szampony w kostce – jak umyć nimi włosy?

Szampony w kostce są równie wydajne, co tradycyjne odpowiedniki. Umiejętnie wykorzystane, dobrze się spienią i doskonale umyją włosy oraz skórę głowy. Praktycznym sposobem umycia jej nie jest wbrew pozorom pocieranie szamponem o delikatne kosmyki. Szampon w kostce najlepiej spienić – możesz zrobić to w rękach lub poprzez rozpuszczenie skondensowanej mieszanki naturalnych składników w około pół litra wody. By tego dokonać, możesz użyć słoika lub innego szczelnie zamykanego opakowania. Następnie wyjmuje się szampon, a włosy myje się pozostałą w pojemniku pianą.

Szampon zero waste dla fanek i fanów naturalnej pielęgnacji

Naturalny szampon w kostce jest dobrą opcją nie tylko dla osób, które dbają o środowisko i chcą prowadzić ekologiczne życie, ale też dla tych, którzy są fanami naturalnej pielęgnacji i chcą przy tym zaoszczędzić. W istocie szampon zero waste jest skoncentrowaną wersją butelkowego szamponu, która nie pozostawia po sobie śmieci w postaci plastikowego opakowania. Dodatkowo, zabiera on mniej miejsca – zarówno na półce, jak i w podróży. Jeśli zatem chcesz żyć proekologicznie nawet podczas swoich wakacyjnych wyjazdów, zabierz ze sobą szampon w kostce.

Szampon w kostce – znajdzie zastosowanie w każdej kosmetyczce

Oprócz naturalnego, w pełni ekologicznego i prostego składu, warto podkreślić, że szampon w kostce nie jest mydłem, dzięki czemu nie zaburza pH skóry głowy. Jego wydajność z pewnością da się zauważyć – zwłaszcza, gdy zwykła butelka szamponu do tej pory wystarczała Ci na miesiąc. Wegański substytut drogeryjnego szamponu jest też wielofunkcyjny – umyjesz nim również ciało. Nie czekaj dłużej i sprawdź, jak w codziennej pielęgnacji może pomóc Ci szampon zero waste!