Sortuj wg:
12 Produktów
z 1
Szampon w Kostce Uniwersalny, Mydlarnia Cztery Szpaki, 75gr
33,07 zł 38,90 zł -15%
Best Seller
Best Seller
24,49 zł 34,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Szampon w Kostce Mleko-Miód-Owies, Ministerstwo Dobrego Mydła, 85 g
33,20 zł 41,50 zł -20%
Best Seller
Best Seller
z 1

Szampony do włosów w kostce

Szampon w kostce – proekologiczne rozwiązanie

Sięganie po alternatywy dla typowych, drogeryjnych kosmetyków, to najczęściej świadoma decyzja każdego, kto chce ograniczyć ilość generowanych odpadów i zapobiec dalszym zmianom klimatycznym. Żyjąc w duchu zero waste, możesz nie tylko przyczynić się do zmniejszenia swojego śmieciowego śladu, ale też polepszyć stan swojej skóry i włosów – dlatego też warto bliżej przyjrzeć się naszej ofercie i wybrać idealny szampon zero waste.

Szampony w kostce – jak umyć nimi włosy?

Szampony w kostce są równie wydajne, co tradycyjne odpowiedniki. Umiejętnie wykorzystane, dobrze się spienią i doskonale umyją włosy oraz skórę głowy. Praktycznym sposobem umycia jej nie jest wbrew pozorom pocieranie szamponem o delikatne kosmyki. Szampon w kostce najlepiej spienić – możesz zrobić to w rękach lub poprzez rozpuszczenie skondensowanej mieszanki naturalnych składników w około pół litra wody. By tego dokonać, możesz użyć słoika lub innego szczelnie zamykanego opakowania. Następnie wyjmuje się szampon, a włosy myje się pozostałą w pojemniku pianą.

Szampon zero waste dla fanek i fanów naturalnej pielęgnacji

Naturalny szampon w kostce jest dobrą opcją nie tylko dla osób, które dbają o środowisko i chcą prowadzić ekologiczne życie, ale też dla tych, którzy są fanami naturalnej pielęgnacji i chcą przy tym zaoszczędzić. W istocie szampon zero waste jest skoncentrowaną wersją butelkowego szamponu, która nie pozostawia po sobie śmieci w postaci plastikowego opakowania. Dodatkowo, zabiera on mniej miejsca – zarówno na półce, jak i w podróży. Jeśli zatem chcesz żyć proekologicznie nawet podczas swoich wakacyjnych wyjazdów, zabierz ze sobą szampon w kostce.

Szampon w kostce – znajdzie zastosowanie w każdej kosmetyczce

Oprócz naturalnego, w pełni ekologicznego i prostego składu, warto podkreślić, że szampon w kostce nie jest mydłem, dzięki czemu nie zaburza pH skóry głowy. Jego wydajność z pewnością da się zauważyć – zwłaszcza, gdy zwykła butelka szamponu do tej pory wystarczała Ci na miesiąc. Wegański substytut drogeryjnego szamponu jest też wielofunkcyjny – umyjesz nim również ciało. Nie czekaj dłużej i sprawdź, jak w codziennej pielęgnacji może pomóc Ci szampon zero waste!