Moringa Olejodajna, Proszek, Intenson, 150g

Moringa Olejodajna, Proszek, Intenson, 150g
  • Moringa Olejodajna, Proszek, Intenson, 150g

Moringa Olejodajna, Proszek, Intenson, 150g

Suplement diety w proszku
Działanie
- Antyoksydacyjne
- Bakteriobójcze
- Wzmacniające

Intenson
IN04

14,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Moringa olejodajna jest jedną z najbardziej użytecznych roślin na Ziemii. W wielu miejscach świata nazywana jest ,,cudownym drzewem”, gdyż każda jego część jest pożyteczna. Jest niezwykle wytrzymała rośliną, dlatego może rosnąć na każdym rodzaju gleby. Ze względu na swoje właściwości w Afryce nazywana jest ,, Nigdy nieumierającym drzewem”, ponieważ nawet w okresie suszy wydaje owoce.

Składniki

100% sproszkowane suszone liście Moringi Olejodajnej

Zastosowanie

Polecana jest dla wegetarian i osób chorujących na anemię ze względu na dużą zawartość białka (aż 24g w 100g produktu) i żelaza (28 mg w 100g).
Zalety: Zawiera większość aminokwasów egzogennych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest cennym źródłem antyoksydantów, dzięki którym zapobiega rozwojowi wielu chorób, między innymi cukrzycy i nowotworom. Dzięki dużej zawartości zielonego barwnika- chlorofilu- wspomaga oczyszczanie organizmu, regeneruje go i ma zdolność do niszczenia chorobotwórczych drobnoustrojów, m.in. bakterii i grzybów. Chlorofil pozytywnie wpływa na układ pokarmowy i wydalniczy. Działa przeciwzapalnie, zwiększa liczbę czerwonych krwinek i wspomaga leczenie anemii.

Dawkowanie

  1 łyżeczkę (ok. 5 g) wymieszać z wodą, sokiem lub jogurtem.

Pojemność

150g

Klienci kupowali także: