Produkty superfood - Superżywność - Atrakcyjna cena
Sortuj wg:
10 Produktów
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

SUPERFOODS

Żywność typu superfood stale zyskuje na popularności, ponieważ negatywnie oddziaływanie czynników zewnętrznych nasz organizm sprawia, że musimy wesprzeć się witaminami, minerałami i związkami, których brakuje nam w codziennym żywieniu. Stąd też nasz sklep internetowy zaopatrzony jest w dział żywności funkcjonalnej, która inaczej nazywana jest super food.

Superżywność – dlaczego jest tak ważna na naszego organizmu?

Obecnie w pędzie życia, zapracowaniu i stresie nie myślimy o tym, jak zbawienne mogą być dla nas składniki pochodzenia naturalnego – odżywiają one nasze ciało całym szeregiem witamin, minerałów i dobroczynnych związków. Przez brak zbilansowanej diety i picia odpowiedniej ilości nie jesteśmy w stanie dostarczyć wszelkich podstawowych związków, które pomagają naszemu organizmowi we wszystkich procesach, stąd też żywność funkcjonalna typu superfoods stają w tym przypadku na wysokości zadania. Posiadają one na tyle skoncentrowane składniki odżywiające ciało, że jest ono w stanie zniwelować stres, poprawić kondycję skóry, a nawet odmłodzić ją o kilka lat. Przy okazji super jedzenie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, a wielu przypadkach jego spożywanie wymaga tylko i wyłącznie dodania ich do napojów czy koktajli.

Polskie superfoods – czym się charakteryzują?

Superfood produkty to przede wszystkim preparaty w proszku, które zawierają w sobie skondensowane komponenty pozytywnie wpływające na nasze ciało, nierzadko pełne odmładzających i niwelujących stres oksydacyjny antyoksydantów. W ich skład wchodzi przede wszystkim babka jajowata, babka płesznik, a także ostropest plamisty, młody jęczmień, czystek suszony itp. Wszystkie te wymienione, sproszkowane rośliny zawierają potężną dawkę substancji pomagających nie tylko jelitom w sprawnym funkcjonowaniu, ale także w poprawie przemiany materii, ochronie żołądka, poprawie samopoczucia i złagodzeniu skutków stresu. Obok nich możemy także znaleźć także superfoods spoza granic naszego kraju, takie jak pobudzająca i pełna przeciwutleniaczy zielona kawa, nawadniające i odżywiające nasiona chia, wspierające odchudzania i obniżające cholesterol jagody goji, a nawet dodająca energii na co dzień yerba mate. Na wiele produktów z tej serii bardzo często obowiązuje promocja, a ich cena stale spada.

Produkty superfood a ich czołowi producenci

Najpopularniejszym i najbardziej sprawdzonym producentem superżywności w naszym sklepie jest marka Intenson. Zawiera ona w swoim asortymencie nie tylko rośliny z dalekich zakątków świata, ale także nasze rodzime zioła, które są pełne cudownych właściwości dla naszego organizmu. Intenson jednak to nie tylko sproszkowane dodatki do koktajli wzbogacone o witaminy i minerały, ale także produkty przyspieszające przemianę materii, a także wspomagające odchudzanie i niwelowanie głodu. W ich ofercie możemy znaleźć także superfoods w postaci wygodnych do zażycia, sprasowanych tabletek. Warto także zwrócić uwagę na firmę Aura Herbals, która naszym klientom proponuje takie substancje odżywcze jak chlorella oraz spirulina. W dziale superżywności posiadamy także sztandarowe produkty marki Zojo – słynny kolagen oraz formułę odchudzającą.