Filtruj według

Wyczyść wszystko
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
12,94 zł 18,49 zł -30%
Best Seller
Best Seller
z 1

ZIELKO

Zielko – Naturalnie Czysto w Domu

Zielko środki czystości, które posiadają minimum 99% składników pochodzenia naturalnego. Kombinacja naturalnych składników sprawi, że Twój dom będzie czysty i pachnący. Kompozycja bezpiecznych składników bezpiecznie pomogą utrzymać czystość w Twoim domu. Są to Kwas cytrynowy i Soda oczyszczona. 

Niezwykle ważne jest dla naszej planety aby składniki używanie w środkach czystości Zielko były biodegradowalne, co oznacza że substancje rozkładają się na proste związki, przez co mamy pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne i przyczyniamy się do zmniejszenia stopnia jego zanieczyszczenia.

Zielko – Skuteczne Środki Czyszczące 

Środki czyszczące muszą spełniać podstawową funkcję – skutecznie czyścić różnie powierzchnie w naszym domu. Powinien skutecznie usunąć brud, osad oraz tłuszczem w kuchni.  Środki czyszczące zielko charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością usuwania zanieczyszczeń ale także pozostawiają delikatny zapach w Twoim domu. 

Płyny do czyszczenia różnych powierzchni domowych!

Płyn do czyszczenia łazienki od Zielko skutecznie usuwa zabrudzenia oraz osady z kabiny prysznicowej, wanny, kafelek, glazury i posadzki zaś zapach melonu odświeży Twoją łazienkę. 

Szyby bez smug? Naturalnie! Wystarczy rozpylić preparat , przetrzeć czystym ręcznikiem a Twoje szyby będą nieskazitelnie czyste! Szybko i skutecznie. 

Do zadań specjalnych idealnie nada się pasta do czyszczenia naprawdę trudnych zabrudzeń w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Idealna do wybielania plam oraz do umycia przypalonych naczyń. 

Bezpieczne żele do WC w niskiej cenie

Nie musisz w swojej łazience używać chemicznych preparatów, które wytwarzają toksyczne opary. Możesz użyć środki czystości Zielko do WC o zapachu Jaśminu i Kwiatu pomarańczy. Skutecznie usuną zabrudzenia z muszli klozetowej, bidetu czy też pisuaru. Można także używać go jako odkamieniacz do rur i odpływów. 

Wystarczy zaaplikować jeden z naturalne środki czyszczące Zielko, odczekać chwilę a następnie przetrzeć. Efekt zdecydowanie Cię zaskoczy! Twój dom będzie lśnił i cudownie naturalnie pachniał. Wszystkie produkty znajdziesz w sklepie internetowym, często w promocji i w niskiej cenie.