Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
18,49 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

ZIELKO

Zielko – Naturalnie Czysto w Domu

Zielko środki czystości, które posiadają minimum 99% składników pochodzenia naturalnego. Kombinacja naturalnych składników sprawi, że Twój dom będzie czysty i pachnący. Kompozycja bezpiecznych składników bezpiecznie pomogą utrzymać czystość w Twoim domu. Są to Kwas cytrynowy i Soda oczyszczona. 

Niezwykle ważne jest dla naszej planety aby składniki używanie w środkach czystości Zielko były biodegradowalne, co oznacza że substancje rozkładają się na proste związki, przez co mamy pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne i przyczyniamy się do zmniejszenia stopnia jego zanieczyszczenia.

Zielko – Skuteczne Środki Czyszczące 

Środki czyszczące muszą spełniać podstawową funkcję – skutecznie czyścić różnie powierzchnie w naszym domu. Powinien skutecznie usunąć brud, osad oraz tłuszczem w kuchni.  Środki czyszczące zielko charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością usuwania zanieczyszczeń ale także pozostawiają delikatny zapach w Twoim domu. 

Płyny do czyszczenia różnych powierzchni domowych!

Płyn do czyszczenia łazienki od Zielko skutecznie usuwa zabrudzenia oraz osady z kabiny prysznicowej, wanny, kafelek, glazury i posadzki zaś zapach melonu odświeży Twoją łazienkę. 

Szyby bez smug? Naturalnie! Wystarczy rozpylić preparat , przetrzeć czystym ręcznikiem a Twoje szyby będą nieskazitelnie czyste! Szybko i skutecznie. 

Do zadań specjalnych idealnie nada się pasta do czyszczenia naprawdę trudnych zabrudzeń w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Idealna do wybielania plam oraz do umycia przypalonych naczyń. 

Bezpieczne żele do WC w niskiej cenie

Nie musisz w swojej łazience używać chemicznych preparatów, które wytwarzają toksyczne opary. Możesz użyć środki czystości Zielko do WC o zapachu Jaśminu i Kwiatu pomarańczy. Skutecznie usuną zabrudzenia z muszli klozetowej, bidetu czy też pisuaru. Można także używać go jako odkamieniacz do rur i odpływów. 

Wystarczy zaaplikować jeden z naturalne środki czyszczące Zielko, odczekać chwilę a następnie przetrzeć. Efekt zdecydowanie Cię zaskoczy! Twój dom będzie lśnił i cudownie naturalnie pachniał. Wszystkie produkty znajdziesz w sklepie internetowym, często w promocji i w niskiej cenie.