Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
5 Produktów
z 1
Ekologiczny Płyn do Mycia Kuchni, Onlyeco, 500ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Szyb i Luster, Onlyeco, 500ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

ONLYECO

Bezpieczne, Ekologiczne i Nowoczesne środki czystości OnlyEco

Polska marka OnlyEco wychodzi z założenia , że środki czystości używane w domu powinny być skuteczne a zarazem zdrowe dla użytkowników i przyjazne środowisku. Środki czyszczące OnlyEco posiadają recepturę, która została opracowana z troski o zdrowie rodziny, jednocześnie mają na uwadze dobro naszego środowiska i całej planety.  OnlyEco środki czyszczące zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawierają niepożądanych substancji takich jak SLS, NTA, EDTA, PEG, parabeny, substancje petrochemiczne, barwniki, syntetyczne kompozycje zapachowe, enzymy, fosforany, siarczany, formaldehyd, chlor, wybielacze optyczne i chemiczne. Dodatkowo w ofercie Only Eco znajdziecie także produkty hipoalergiczne, czyli takie które nie zawierają w swoim składzie olejków i substancji zapachowych. 

OnlyEco to polska marka, produkcja odbywa się w zakładach na terenie Polski. Produkty podlegają restrykcyjnym normom jakie stawia Unia Europejska. 

OnlyEco Środki Czystości - Pionierzy w swojej dziedzinie

Firma współpracuje z doświadczonymi technologami z uczelni wyższych w Polsce, ściśle współpracują z zespołami badawczymi, którzy zajmują się metodami pozyskiwania nowych surowców oraz opracowywaniem receptur nowych produktów. Firma nieprzerwanie prowadzi badania biotechnologiczne nad surowcami pozyskiwanymi z roślin, które służą jako składnik wyrobu produktów konsumenckich. OnlyEco stworzyło na unikalną na skalę światową biosurfaktynę z rzepaku. Biosurfaktyna z rzepaku to składnik, który nikt inny na świecie nie jest wykorzystywany. 

Biosurfaktyna z rzepaku - co to takiego?

Biorafinowana surfaktyna z rzepaku ma szereg wspaniałych właściwości dla naszego ciała i organizmu. Surfaktyna jest wytworzona przez mikroorganizmy w procesie fermentacji. Jest to substancja powierzchniowo czynna, która efektywnie myje i czyści a w dodatku jest nietoksyczna, nie podrażniająca, antyseptyczna, ekologiczna (pozostałości służą jako pasza dla zwierząt). Dodatkowo Surfaktyna jest biodegradowalna, po tygodniu rozkłada się w 70% w środowisku a dodatkowo jest odnawialna - rzepak jest ponownie wysiewany. Rzepak jest powszechnienie znaną uprawą w Europie. Jest to roślina oleista, która ma dwie podstawowe funkcje - wygładza skórę o pomaga rozpuścić brud. 

OnlyEco środki czyszczące i zawartość Gliceryny 

OnlyEco jest certyfikowany przez ECoCert. Dodatkowo środki piorące i zmiękczające zostały wzbogacone roślinną glicerynę, która zapobiega zabrudzeniom. Ponadto gliceryna zapobiega ponownemu osiadaniu kurzu czy brudu. Wiąże kurz i ułatwia jego usunięcie, nabłyszcza powierzchnie, zapobiega osadzaniu się pary. W produktach do prania uelastycznia włókna tkanin.  Wszystkie OnlyEco środki czyszczące posiadają dodatkowe olejki, które pomagają w walce z zabrudzeniami. Olej ze słodkiej pomarańczy, bogaty w D-limonen- skutecznie usuwa m.in. tłuszcz i jest antyseptyczny,. Olej ze skórki cytryny jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń organicznych jak i mineralnych a ekstrakt z grejpfruta - posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne.

Cena środków czystości OnlyEco jest bardzo atrakcyjna. Nasz sklep internetowy posiada całą ofertę. Często nasza promocja w sklepie obejmuje tą polską markę.