Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

Sortuj wg:
5 Produktów
z 1
Ekologiczny Płyn do Mycia Szyb i Luster, Onlyeco, 500ml
13,99 zł 19,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Łazienki, Onlyeco, 500ml
13,99 zł 19,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Płyn do Mycia Kuchni, Onlyeco, 500ml
13,99 zł 19,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Płyn do Mycia Naczyń, Onlyeco, 1000ml
15,39 zł 21,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

ONLYECO

Bezpieczne, Ekologiczne i Nowoczesne środki czystości OnlyEco

Polska marka OnlyEco wychodzi z założenia , że środki czystości używane w domu powinny być skuteczne a zarazem zdrowe dla użytkowników i przyjazne środowisku. Środki czyszczące OnlyEco posiadają recepturę, która została opracowana z troski o zdrowie rodziny, jednocześnie mają na uwadze dobro naszego środowiska i całej planety.  OnlyEco środki czyszczące zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawierają niepożądanych substancji takich jak SLS, NTA, EDTA, PEG, parabeny, substancje petrochemiczne, barwniki, syntetyczne kompozycje zapachowe, enzymy, fosforany, siarczany, formaldehyd, chlor, wybielacze optyczne i chemiczne. Dodatkowo w ofercie Only Eco znajdziecie także produkty hipoalergiczne, czyli takie które nie zawierają w swoim składzie olejków i substancji zapachowych. 

OnlyEco to polska marka, produkcja odbywa się w zakładach na terenie Polski. Produkty podlegają restrykcyjnym normom jakie stawia Unia Europejska. 

OnlyEco Środki Czystości - Pionierzy w swojej dziedzinie

Firma współpracuje z doświadczonymi technologami z uczelni wyższych w Polsce, ściśle współpracują z zespołami badawczymi, którzy zajmują się metodami pozyskiwania nowych surowców oraz opracowywaniem receptur nowych produktów. Firma nieprzerwanie prowadzi badania biotechnologiczne nad surowcami pozyskiwanymi z roślin, które służą jako składnik wyrobu produktów konsumenckich. OnlyEco stworzyło na unikalną na skalę światową biosurfaktynę z rzepaku. Biosurfaktyna z rzepaku to składnik, który nikt inny na świecie nie jest wykorzystywany. 

Biosurfaktyna z rzepaku - co to takiego?

Biorafinowana surfaktyna z rzepaku ma szereg wspaniałych właściwości dla naszego ciała i organizmu. Surfaktyna jest wytworzona przez mikroorganizmy w procesie fermentacji. Jest to substancja powierzchniowo czynna, która efektywnie myje i czyści a w dodatku jest nietoksyczna, nie podrażniająca, antyseptyczna, ekologiczna (pozostałości służą jako pasza dla zwierząt). Dodatkowo Surfaktyna jest biodegradowalna, po tygodniu rozkłada się w 70% w środowisku a dodatkowo jest odnawialna - rzepak jest ponownie wysiewany. Rzepak jest powszechnienie znaną uprawą w Europie. Jest to roślina oleista, która ma dwie podstawowe funkcje - wygładza skórę o pomaga rozpuścić brud. 

OnlyEco środki czyszczące i zawartość Gliceryny 

OnlyEco jest certyfikowany przez ECoCert. Dodatkowo środki piorące i zmiękczające zostały wzbogacone roślinną glicerynę, która zapobiega zabrudzeniom. Ponadto gliceryna zapobiega ponownemu osiadaniu kurzu czy brudu. Wiąże kurz i ułatwia jego usunięcie, nabłyszcza powierzchnie, zapobiega osadzaniu się pary. W produktach do prania uelastycznia włókna tkanin.  Wszystkie OnlyEco środki czyszczące posiadają dodatkowe olejki, które pomagają w walce z zabrudzeniami. Olej ze słodkiej pomarańczy, bogaty w D-limonen- skutecznie usuwa m.in. tłuszcz i jest antyseptyczny,. Olej ze skórki cytryny jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń organicznych jak i mineralnych a ekstrakt z grejpfruta - posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne.

Cena środków czystości OnlyEco jest bardzo atrakcyjna. Nasz sklep internetowy posiada całą ofertę. Często nasza promocja w sklepie obejmuje tą polską markę.