SOHO

Wytwarzane ręcznie kosmetyki naturalne

Soho Cosmetic to polska marka kosmetyków naturalnych, które mają działanie terapeutyczne i pielęgnacyjne. Soho Cosmetics to manufaktura stworzona z pasji, ręcznie wyrabiane produkty na bazie wysokiej jakości składników naturalnych. 

Marka kieruje się zasadą mniej znaczy lepiej, dlatego też kosmetyki naturalne Soho Cosmetics mają minimalistyczny skład a jednocześnie wysokie stężenie substancji aktywnych. Główna i najważniejsza ich rola to kompleksowa pielęgnacja, dzięki czemu są skuteczne i łagodne. Idealnie nadają się dla osób z wrażliwą skórą, z alergiami czy innymi problemami skórnymi.

Naturalna pielęgnacja dłoni z Soho Cosmetics Balsam do rąk nagietek i konopie

W ofercie marki kosmetyków naturalnych Soho znajdziesz naturalny balsam do rak, przeznaczony do skóry podrażnionej, szorstkiej ze skłonnością do alergii. Balsam do rąk zmiękcza, wygładza i regeneruje skórę a dodatkowo łagodzi podrażnienia i likwiduje szorstkość naskórka. Balsam przygotowany jest ręcznie, dlatego też jego kolor, zapach i konsystencja może się różnić. 

Peeling cukrowy z Pomarańczą i Cynamonem od Soho Cosmetics

Aromatyczny cukrowy peeling do ciała powstał na bazie trzcinowego cukru nierafinowanego z dodatkiem mielonych nasion malin. Podczas masażu delikatnie złuszcza martwy naskórek i pobudza krążenie skóry, pozostawiając ją nawilżoną, gładką, odświeżoną i subtelnie pachnącą.

Opakowania kosmetyków zgodnie z ideą Zero Waste

Wszystkie kosmetyki Soho umieszczone są w szklanych słoiczkach. Możesz go ponownie wykorzystać do przechowywania np. swoich drobiazgów. Pamiętaj, jeśli zdecydujesz się na wyrzucenie słoiczka, wrzuć go do odpowiedniego pojemnika na szkło a nakrętkę wyrzuć do pojemnika na tworzywa sztuczne. Bądź eko, bądź Less Waste.