Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1

SŁOMKI WIELORAZOWE

Zero waste w biegu – słomki bambusowe

Zimny napój w upalny, letni dzień lub ulubiona gorąca kawa z pobliskiej kawiarni to rytuały, z których nie chcemy rezygnować. Jednak ciągłe życie w biegu oraz brak czasu sprawiają, że coraz częściej jesteśmy zmuszeni do korzystania ze szkodliwych dla środowiska tworzyw sztucznych. Niemal każdy zakupiony na mieście napój posiada dołączoną do zestawu plastikową słomkę oraz pokrywkę. Aby nieco ułatwić Ci podejmowanie świadomych wyborów bez konieczności rezygnowania z ulubionych codziennych przyjemności, na naszej stronie znajdziesz ekologiczne, wielorazowe słomki oraz inne poręczne akcesoria. Dzięki nim znacznie zminimalizujesz szkodliwą konsumpcje i przyczynisz się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Słomki wielorazowe

Poręczne bambusowe słomki to świetny wybór dla osób, które uwielbiają korzystać z różnych akcesoriów do picia jednak chcą żyć w duchu zero waste. Oferowane przez nas słomki wielorazowe zostały wykonane ze stuprocentowej celulozy bambusowej, dzięki czemu są produktami biodegradowalnymi. Ponadto nie zawierają szkodliwego BPA, co sprawia, że są również bezpieczne dla naszego zdrowia.

Żyj w zgodzie z naturą i wybieraj bambusowe słomki

Poza niwelowaniem szkodliwego wpływu na środowisko, wielorazowe słomki to także produkty, które odznaczają się ogromną funkcjonalnością. Dostępne na naszej stronie słomki bambusowe posiadają w zestawie poręczną szczoteczkę do czyszczenia oraz ochronny woreczek, dzięki któremu będziesz mogła ją zawsze nosić przy sobie bez obaw o zabrudzenie. Ponadto większość produktów może być nawet myta w zmywarce jednak, aby zwiększyć ich żywotność, zachęcamy do tradycyjnego, ręcznego czyszczenia. Warto również pamiętać, że wielorazowe słomki w żaden sposób nie wpływają na smak napojów, dlatego możesz korzystać z nich na co dzień. Ponadto po zakończeniu ich używania, słomki bambusowe możemy wrzucić do naszego kompostownika bez obawy o zaśmiecanie środowiska.