SISI & ME

Polska Manufaktura kosmetyczna 

Sisi & Me to kameralna marka stworzona przez Sylwię. Marka stworzona z pasji do naturalnych kosmetyków. Jak opowiada właścicielka, historia powstania marki zaczyna się pewnego grudniowego wieczora, podczas pakowania świątecznych prezentów dla najbliższych. Pierwsze produkty to prezenty dla najbliższych: cukrowe peelingi i kule kąpielowe. Tak powstała marka wyjątkowych kosmetyków: Sisi & Me. 

Naturalne składy kosmetyków Sisi & Me

Dziś Sisi&Me w NatiNati.pl prezentuję kilka ciekawych produktów do pielęgnacji. Część z nich to proste produkty jednoskładnikowe takie jak: glinki czy hydrolaty. Zadbają o skórę, włosy i paznokcie, ale pozwolą również na stworzenie własnych, naturalnych kompozycji! Tworzenie kosmetyków w domowym zaciszu może przynieść ogrom satysfakcji, nie ma co do tego wątpliwości. Taki stworzony własnymi rękami kosmetyk daje 100% procent pewności dobrego składu.

Naturalny Peeling Malinowy

Nawiązując do początków powstania marki, jest też CUD MALINA! - peeling malinowy, którego "korzenie" z pewnością sięgają pamiętnego Bożego Narodzenia! Pachnie cudownie! Jest w stanie naprawić nawet najbardziej zepsuty humor. Chwila przyjemności, sam na sam z takim kosmetykiem zapewnia niezapomniane wrażenia

Wiodąca idea Sisi&Me to pielęgnacja zgodna z naturą w najlepszej jakości!