Scruby do ciała
Sortuj wg:
67 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Scruby

Codzienna pielęgnacja to nie tylko dokładne umycie ciała i zadbanie o włosy. Kompleksowa pielęgnacja wymaga nieco większego wysiłku. Dlatego też wzbogacasz codzienne rytuały pielęgnacyjne o dokładne mycie twarzy, czy zadbanie o dłonie i stopy. Próbujesz tez na różne sposoby usunąć martwy naskórek i odżywić nieco swoją skórę ciała. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom – by umożliwić Ci intensywną pielęgnację ciała, proponujemy scrub do ciała. W tej kategorii znajdziesz różne opakowania, które dopasujesz do swoich potrzeb.

Co to jest scrub do ciała?

Scrub do ciała działa na dowolnej powierzchni ciała, złuszczając rogową warstwę naskórka. Ścierające drobinki mogą mieć różne działanie – pobudzające krążenie, antycellulitowe, a nawet wydłużające efekty depilacji. Każdy scrub do ciała może zawierać składniki organiczne i syntetyczne oraz bazę. Stawiając na kosmetyki w tej kategorii, masz jednak pewność, że wszystko, co znajdziesz w wybranym scrubie, jest w pełni naturalne lub bazuje na pożytecznych dla skóry składnikach.

Scrub do ciała – dlaczego warto go używać?

Scruby do ciała mają zadanie nie tylko złuszczyć martwy naskórek, ale też głęboko oczyścić skórę i pobudzić krążenie w wybranych partiach ciała. Co więcej, skóra po peelingu jest pobudzona. Co za tym idzie, regularne stosowanie tego preparatu wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu. Skóra po takim oczyszczaniu znacznie lepiej przyjmuje substancje odżywcze zawarte w aplikowanych kremach.

Scruby do ciała – wybierz idealny dla siebie

Scruby do ciała obecne w naszej ofercie przydadzą się nie tylko podczas dbania o urodę, ale i o zdrowie. Efektem będzie gładka, jędrna i nawilżona skóra. Chcesz wyglądać młodo i promiennie? Postaw na dobrze dopasowany do potrzeb scrub znanej z naturalnego składu firmy. Wymodeluj swoje ciało, zadbaj o dostarczenie mu kompleksu minerałów lub zregeneruj. Możesz też postawić na dobroczynne peelingi o różnym zapachu – dzięki nim każdy rytuał pielęgnacyjny będzie owocny!