Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Sadza Soap

sadza soap

Sadza Soap łączy nowoczesność z tradycją i wyznacza nowe standardy w codziennej pielęgnacji. 

Skład jest prosty i naturalny. Kosmetyki nie posiadają w swoim składzie SLS, SLES, MPG, PEG i parabenów. Ponadto nie mają w sobie syntetycznych środków, konserwantów, substancji nawilżających i innych szkodliwych emulgatorów, sztucznych barwników czy też aromatów.

Bazą każdego produktu jest aktywny węgiel, najbardziej naturalny składnik oczyszczający na świecie. Mydło Sadza Soap łączy go z gliceryną, szampon z wyciągiem z aloesu, żel pod prysznic z certyfikowanymi olejami organicznymi (słonecznikowym i kokosowym), a peeling dodatkowo z solą morską naturalnie odparowywaną w salinach na portugalskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

100% natury: dla dzieci, alergików, vegan i osób z wrażliwą skórą. Dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć głębokiego węglowego detoxu i zaznać przyjemności czarnej kąpieli.