Naturalne rozświetlacze w kremie - Puder rozświetlający
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Rozświetlacze

Naturalne, przepiękne rozświetlenie 

Rozświetlacze do niedawna nie były tak popularne, jak dzieje się to teraz. Obecnie nie wyobrażamy sobie swojego codziennego make-upu bez rozświetlenia szczytów policzków, nosa, łuku brwiowego i łuku kupidyna. Puder rozświetlający stał się zatem dla nas podstawą, by nadać naszej cerze zdrowego, naturalnego blasku. Jakie zatem rodzaje rozświetlaczy mamy w naszym asortymencie? Zapraszamy do lektury opisu tej kategorii. 

Puder rozświetlający – dlaczego jest tak ważny?

Puder rozświetlający to nic innego, jak produkt, który ma za zadanie odbijać światło w strategicznych punktach na naszej twarzy i/lub dekolcie. Oznacza to, że puder rozświetlający powinien zawierać w sobie drobinki brokatu lub innego składnika odbijającego światło i tworzącego na twarzy efekt tafli. Niestety, niektóre rozświetlacze drogeryjne zawierają w sobie plastikowy brokat, który nie tylko może podrażniać skórę, ale także być toksyczny. Należy zatem sprawdzać dokładnie składy tego typu produktów oraz starać się wybierać naturalny rozświetlacz. W naszej ofercie wszystkie rozświetlacze mają składniki pochodzenia naturalnego, są w pełni bezpieczne, a wiele z nich antyalergiczne. Rozświetlacz naturalny wcale nie musi mieć mniejszej pigmentacji. Wręcz przeciwnie – da się uzyskać spektakularny efekt z naturalnym rozświetlaczem, czego przykładem jest produkt od marki PuroBio. 

Rozświetlacz w kremie – czym się cechuje?

Rozświetlacz w kremie jest równie modnym i popularnym kosmetykiem wielofunkcyjnym. Oczywiście w naszej ofercie każdy rozświetlacz w kremie ma komponenty pochodzenia naturalnego. Te najlepsze pochodzą od marki Miyo i są dostępne w trzech odcieniach: Gold, Glow i Diamond. Warto stosować je bezpośrednio na nieprzypudrowany podkład. Świetny naturalny rozświetlacz pochodzi także od marki Ecocera. Został on rozsławiony w świecie beauty za jego przepiękny, zdrowy blask. Podobny efekt daje rozświetlacz naturalny firmy PuroBio. Jeśli jednak wolisz od razu zaopatrzyć się trio do konturowania, to świetny rozświetlacz znajduje się w paletce marki Felicea.