Róże do policzków
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
7 Produktów
z 1
38,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Róże do policzków

Znalezienie odpowiedniego różu do twarzy, który odpowiednio podkreśli urodę, jest dla wielu kobiet sporą trudnością. Czasem nawet, gdy wydaje się, że znalazło się ten jedyny, może on zawieźć lub doprowadzić do problemów skórnych. Dlatego właśnie kluczowy jest naturalny skład wszelkich kosmetyków, jakie trafiają na naszą twarz – również, gdy chodzi o róż do policzków.

Róż do policzków – naturalnie rozświetlaj swoją twarz

Chcesz się wizualnie odmłodzić? A może zwyczajnie cenisz sobie zdrowy koloryt skóry? Naturalnie wyglądające rumieńce z pewnością pomogą Ci wykonać proponowane przez nas róże do policzków. Lekkie muśnięcie lub mocne zblendowanie – to od Ciebie zależy, jaką obierzesz technikę. Nawet, gdy cenisz sobie minimalistyczny makijaż, to właśnie róż do policzków stanowi wisienkę na torcie dobrego wyglądu.

Róże do policzków – jak wybrać właściwy

Najistotniejsze jest odpowiednie dobranie odcienia do barwy skóry bądź typu urody. Dla blondynek, które lubią srebrne dodatki, świetnie będzie pasował róż o zimnym tonie. Z kolei dla ciemnowłosych pań polecamy raczej brzoskwiniowe róże. Taktyka jest dość prosta – najlepsze róże do policzków dla kobiet o jasnej karnacji to delikatne odcienie, z kolei bardziej nasycone róże sprawdzą się przy ciemniejszej karnacji. Jeśli nie masz pewności, jaki róż będzie dla Ciebie najlepszy, sięgnij po uniwersalne propozycje między brzoskwinią a różem i unikaj fioletowych oraz pomarańczowych barw.

Najlepsze róże do policzków możesz tez dobrać przez wzgląd na najwygodniejsza dla siebie formę. W naszym sklepie znajdziesz różne formuły. Dwie najczęściej wybierane to róż w kremie i kamieniu. Oba gwarantują dogodne nałożenie na twarz. Obecność naturalnych składników i wysoka pigmentacja pozwoli Ci długo cieszyć się dobrej jakości kosmetykiem. Dodatkowo możesz liczyć na piękne, stylowe opakowania, które możesz zabrać ze sobą na wieczorne wyjście ze znajomymi bądź w dłuższa podróż.