Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

PUKKA

Herbaty mają cudowną moc – relaksują, rozgrzewają, a także dodają energii i witalności. Szczególnie gdy są wyprodukowane przez cenioną markę taką jak Pukka, które nasz sklep internetowy nie mógł pominąć w swoim asortymencie. Odznacza się ona niesamowitą wyjątkowością w tworzeniu wspaniałych mieszanek herbat oraz dbałością o pochodzenie i bezpieczeństwo roślin, z których są wykonywane. Pukka herbata to symbol szczęścia i niekończącej się mocy płynącej z natury, która wpływa pozytywnie nie tylko nasz nastrój, ale także na zdrowie naszego organizmu.

Pukka Herbs – jaka jest jej siła?

Marka Pukka Herbs produkuje swoje unikalne, naturalne preparaty od 2001 r. Do produkcji wykorzystuje wyłącznie certyfikowane, organiczne i pozyskane w sposób etyczny składniki, realizując w ten sposób filozofię wspierania zdrowia i dobrostanu ludzi i roślin. Od roku 2017 należy do grupy Unilever, dzięki czemu jej popularność stale wzrasta. Jak głosi strona Pukka Polska – „Pukka zawitała do Polski, aby i u nas każdy miał możliwość rozkoszować się kubkiem ekologicznej, ziołowej herbaty oraz sięgnąć do serca Ajurwedy – sztuki życia mądrze – aby zmieniać swoje życie”. Oznacza to, że mamy w niej do czynienia z czystymi, bezpiecznymi, pozbawionymi zanieczyszczeń ekologicznymi herbatami o niesamowitych aromatach. Wszystkie produkty tego producenta posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association. Ponadto, herbaty te wielokrotnie zdobywały wyróżnienia i były nagradzane, między innymi Great Taste Awards, co świadczy o ich niesamowitym aromacie i naturalnym wpływie na zdrowie. Przez 18 lat marka sprzedała ponad półtora miliarda herbat – co czyni firmę jedną z najpopularniejszych producentów naturalnych herbat.

Herbata Pukka, a jej rodzaje

Ziołowe herbaty Pukka słyną przede wszystkim ze swojej aromatyczności, stąd też do wielu leczniczych ziół, dodawane są naturalne, skoncentrowane aromaty. Tak jest właśnie w przypadku herbaty z organicznego rumianku dosłodzonego miodem Manuka oraz wanilią. Rumianek łagodzi stany zapalne, a miód i wanilia dodają mu wspaniałego smaku. Podobnie jest w przypadku herbaty z trawy cytrynowej z pobudzającym imbirem, która stanowi mieszankę dodającą sił witalnych. Bardzo popularne są również klasyczne herbaty tej marki jak np. organiczna herbata English Breakfast, czarna prosto z Wietnamu pozyskana zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu. Herbata naturalne rozgrzewająca i podkręcająca metabolizm to organiczna herbata zawierająca trzy najlepsze odmiany cynamonu na świecie: wietnamski, indyjski oraz indonezyjski. Jej słodko-ostry smak cynamonu o przyjemnym aromacie działa rozgrzewająco na ciało. Cudowna moc zielonej herbaty również w tym przypadku jest przyprawiana o dobroczynne składniki, takie jak np. czarna porzeczka oraz przyprawy. Specjalnie wyselekcjonowane składniki wzmacniają organizm oraz poprawiają trawienie. Jednak Pukka Herbs to nie tylko unikalne herbaty, ale także naturalne, bardzo skuteczne suplementy diety. Są to m.in. zioła wspierające kobiety w okresie menopauzy, a także mają problemy z napięciem przedmiesiączkowym.