Pudry sypkie
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Pudry sypkie

Makijaż naturalny, ale i trwały 

Jak sprawić, by makijaż z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków był trwały, ale i wyglądał świeżo przez cały dzień? Warto zastosować kilka tricków, ale i produktów z naszego asortymentu. To nie tylko bazy, świetne podkłady i korektory, ale doskonałe pudry sypkie. Do niedawna tego rodzaju kosmetyki były nowością – teraz puder sypki znajduje się w większości kosmetyczek. Czym się charakteryzuje i dlaczego warto wybrać go w naturalnej wersji? O tym w naszym opisie. 

Puder sypki – cechy charakterystyczne

Puder sypki jak sama nazwa wskazuje, jest sypki. Jego konsystencja powinna być lekka i luźna. Puder sypki jest doskonały do utrwalenia podkładu na całej twarzy – w zależności od jego aplikacji można uzyskać różne efekty. Nakłady mokrą gąbeczką tworzymy na twarzy efekt bake’ingu (pieczenia), czyli pozostawienie grubszej warstwy pudru na twarzy, by zabezpieczyć ją np. przed osypującymi się cieniami lub w celu jeszcze lepszego konturowania. Kosmetyk można również nakładać pędzlem, jednak najlepszy efekt utrwalenia da nam puder sypki nakładany aplikatorem – puszkiem. Pudry sypkie produkowane są najczęściej z drobno zmielonych komponentów pochodzenia naturalnego. Dlatego możemy wyróżnić sypki puder bananowy, puder sypki ryżowy oraz ecocera puder bambusowy. 

Sypki puder bananowy i nie tylko 

Sypki puder bananowy to kosmetyk, który nie tylko pachnie przepysznym owocem, ale ma również właściwości matujące i utrwalające makijaż. Produkt ten ma zazwyczaj żółte zabarwienie, dzięki czemu pasuje do słowiańskiej urody. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości pudry naturalne, dlatego wśród nich z pewnością nie umknie Ci puder sypki ryżowy. Posiada on podobne cechy, jednak ma on neutralny, transparenty kolor, dopasowujący się do każdego rodzaju cery. Podobnie jest w przypadku takiego produktu jak ecocera puder bambusowy. Jest on transparentny (przezroczysty) na skórze, drobno zmielony oraz niezwykle trwały. Oznacza się swoją lekkością, przez co nie „zapycha” porów, jak większość ciężkich pudrów.