Naturalne pudry kompaktowe
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
49,99 zł
Best Seller
Best Seller
Puder Kompaktowy- Wkład wymienny, Kolor 03, PuroBio, 9gr
41,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Pudry kompaktowe

Wykończenie na najwyższym, naturalnym poziomie

Pudry w makijażu mają za zadanie utrzymać podkład w ryzach i przedłużyć jego trwałość. Na rynku w ostatnim czasie mamy do wyboru wiele rodzajów pudrów – rozświetlające, matujące, w kompakcie, sypkie, pod oczy i na całą twarz. To rozróżnienie stanowi nowość, ponieważ do niedawna pudry były dostępne wyłącznie w kompakcie i były one matowe. Teraz wracamy do naturalności, stąd też i w naszej ofercie znajduje się naturalny puder kompaktowy.

Puder w kompakcie – jaki jest? 

Puder w kompakcie to produkt, który w odróżnieniu od sypkiego, transparentnego pudru nadaje cerze kolor. Jest to kosmetyk idealny do poprawek w ciągu dnia, ale również do samego, podstawowego makijażu. Puder w kompakcie, jak już wcześniej wspominaliśmy stanowi klasykę, dlatego najczęściej jest wybierany przez osoby ceniące sobie tradycyjne techniki makijażu. Jednak ostatnio zauważamy powrót do przeszłości w makijażu – szczególnie za pomocą słynnych portali społecznościowych możemy zobaczyć filmiki, na których stosuje się pudry w kompakcie. Są one niezwykle wygodne w użyciu, ponieważ zawierają one najczęściej produkt, lusterko oraz aplikator. Świetnie nadają się do zabrania ze sobą do pracy lub szkoły. Szczególnie jeśli jest to naturalny puder kompaktowy, doskonale sprawdzi się przy cerze wrażliwej i problematycznej. 

Puder kompaktowy w naturalnym wydaniu 

Puder kompaktowy naturalny zazwyczaj zawiera w swoim składzie naturalnie występujące krzemionki, mikę i glinki. Przykładowo puder kompaktowy od marki Felicea to w dużej mierze kaolin, ekstrakt z bambusa oraz puder szafirowy. Produkty, na które warto zwrócić uwagę w naszym sklepie to pudry w kompakcie od marki PuroBio. Mają one za zadanie nie tylko matowić skórę, ale ją pielęgnować. Zawierają olej makadamia, puder ryżowy, olej morelowy. Posiadają certyfikaty Nickel Tested, Organic Cosmetic, VeganOK. Ich składy i odcienie są przemyślane, a gdy tylko skończy się produkt, nie musimy kupować nowego opakowania, a same wkłady.