Naturalny proszek do zębów
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
5,59 zł 7,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
5,59 zł 7,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
z 1

Proszki

Naturalny proszek do zębów

O odpowiednią higienę jamy ustnej należy codziennie dbać z najwyższą starannością i absolutnie nie rezygnować z mycia zębów. Mimo niesamowitej twardości, zęby wymagają właściwej opieki. Zadbaj więc o nie w ekologiczny sposób!

Pierwszy krok to wymiana szczoteczki na bambusową alternatywę. Jest ona ekologiczna i skutecznie wyczyści nawet trudno dostępne miejsca. By dokładnie umyć zęby niezbędny jest też środek, który je wyczyści – naturalny proszek do zębów z pewnością idealnie się nada, by zastąpić pastę do zębów. Dzięki niemu nie tylko wzmocnisz szkliwo, ale też odświeżysz swój oddech i przywrócisz naturalne pH w jakie ustnej.

Proszek do mycia zębów – jak działa?

Proszek do mycia zębów nie zawiera fluoru i SLS-ów. Jest odpowiedni dla wegan i powstał w myśli filozofii zero waste. Nie ma nic prostszego – wystarczy zanurzyć w nim czystą, mokrą szczoteczkę i wyczyścić zęby. Po całym zabiegu wypłucz usta i ciesz się świeżym oddechem przez cały dzień.

Opakowania proszków są biodegradowalne i ułatwiają nabieranie produktu. Proszek do mycia zębów aktywnie czyści jamę ustną, odświeża oddech i daje Ci komfort na cały dzień. Propozycje wzbogacona o węgiel aktywny pomogą Ci w walce z przebarwieniami, skutecznie wybielając zęby. Proszek do zębów działa też antybakteryjnie – wybierz jeden z dostępnych wariantów smakowych i ciesz się naturalnym składem, który uwolni Cię od bakterii w jamie ustnej.

Proszek do czyszczenia zębów czy tabletki?

Tabletki są równie proste w użyciu, co proszek do czyszczenia zębów – wystarczy, że włożysz tabletkę do ust i poczekasz, aż się rozpuści. Gdy to nastąpi, możesz rozpocząć typowe mycie zębów przy użyciu szczoteczki do zębów. Jeśli chcesz przy zadbać o środowisko, produkty w tej kategorii sprawdzą się idealnie – wszystkie produkty mają szklane opakowania i są zapakowane w biodegradowalne kartoniki, które możesz poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać w domu.