Naturalny proszek do zębów
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
5 Produktów
z 1
7,99 zł
Best Seller
Best Seller
7,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Proszki

Naturalny proszek do zębów

O odpowiednią higienę jamy ustnej należy codziennie dbać z najwyższą starannością i absolutnie nie rezygnować z mycia zębów. Mimo niesamowitej twardości, zęby wymagają właściwej opieki. Zadbaj więc o nie w ekologiczny sposób!

Pierwszy krok to wymiana szczoteczki na bambusową alternatywę. Jest ona ekologiczna i skutecznie wyczyści nawet trudno dostępne miejsca. By dokładnie umyć zęby niezbędny jest też środek, który je wyczyści – naturalny proszek do zębów z pewnością idealnie się nada, by zastąpić pastę do zębów. Dzięki niemu nie tylko wzmocnisz szkliwo, ale też odświeżysz swój oddech i przywrócisz naturalne pH w jakie ustnej.

Proszek do mycia zębów – jak działa?

Proszek do mycia zębów nie zawiera fluoru i SLS-ów. Jest odpowiedni dla wegan i powstał w myśli filozofii zero waste. Nie ma nic prostszego – wystarczy zanurzyć w nim czystą, mokrą szczoteczkę i wyczyścić zęby. Po całym zabiegu wypłucz usta i ciesz się świeżym oddechem przez cały dzień.

Opakowania proszków są biodegradowalne i ułatwiają nabieranie produktu. Proszek do mycia zębów aktywnie czyści jamę ustną, odświeża oddech i daje Ci komfort na cały dzień. Propozycje wzbogacona o węgiel aktywny pomogą Ci w walce z przebarwieniami, skutecznie wybielając zęby. Proszek do zębów działa też antybakteryjnie – wybierz jeden z dostępnych wariantów smakowych i ciesz się naturalnym składem, który uwolni Cię od bakterii w jamie ustnej.

Proszek do czyszczenia zębów czy tabletki?

Tabletki są równie proste w użyciu, co proszek do czyszczenia zębów – wystarczy, że włożysz tabletkę do ust i poczekasz, aż się rozpuści. Gdy to nastąpi, możesz rozpocząć typowe mycie zębów przy użyciu szczoteczki do zębów. Jeśli chcesz przy zadbać o środowisko, produkty w tej kategorii sprawdzą się idealnie – wszystkie produkty mają szklane opakowania i są zapakowane w biodegradowalne kartoniki, które możesz poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać w domu.