Prezent na walentynki dla dziewczyny lub żony
Sortuj wg:
91 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Walentynki

Walentynki to dzień wyjątkowy nie tylko ze względu na umacnianie związku, ale także jest to święto miłości – nieważne jakiej. Choć jest to zagraniczne święto, to jest to doskonały pretekst do tego, by być dla siebie fajnym, miłym i podarować sobie upominek. Stąd też stworzyliśmy zakładkę dotyczącą prezentów na walentynki dla niej, niezależnie od stażu związku, czy też stopnia zażyłości. 

Prezent na walentynki dla dziewczyny – czy musi być romantyczny?

Nie zawsze prezent walentynkowy dla dziewczyny musi mieć w sobie pierwiastek romantyzmu – może mieć on różny charakter i okazywać jej np. troskę. Dlatego też warto przygotować dla niej na ten zimowy dzień np. zestaw naturalnych kosmetyków, które regenerują umęczoną chłodem, mrozem i wiatrem skórę. W ten dzień możesz także przygotować dla niej relaksacyjny, rozgrzewający wieczór z zestawem kosmetyków, które koją nie tylko ciało, ale i duszę. Do tego celu idealnym zestawem jako prezent na walentynki dla dziewczyny będzie nasz unikalny, autorki komplet na zimowy wieczór składający się z 

organicznej herbaty zawierającej trzy najlepsze odmiany cynamonu, superdelikatnego mydła wegańskiego z nagietkiem lekarskim, kremu do rąk imbir i drzewo sandałowe skutecznie nawilżającego i działającego ujędrniająco, a także świecy sojowej do masażu o pomarańczowym zapachu marki Naturologia.

Oryginalny prezent na walentynki dla dziewczyny

Dziewczyny zazwyczaj czekają na ten specjalny czas, jakim są Walentynki, ponieważ jest to ukoronowanie ich związku i pretekst do romantycznego spędzenia czasu. Przez coraz liczniejsze obchodzenie tego święta restauracje i kina aż roją się od zakochanych par, dlatego też wiele z nich decyduje się na pozostanie w domu. To idealne okazja, by podarować swojej ukochanej bon do domowego spa, czyli zestaw np. odżywiających lub głęboko nawilżających kosmetyków wraz z próbą ich nałożenia. Parter może wcielić się w kosmetologa, by pomóc zrelaksować się swojej wybrance i móc stworzyć jej w domu azyl piękna. Pomogą mu w tym z pewnością nasze specjalnie skomponowane na tę okazję komplety naturalnych, wyselekcjonowanych kosmetyków najwyższej jakości. 

Prezent walentynkowy dla żony, czyli jaki?

Prezent na walentynki dla żony również może być oparty na jej relaksacji i wprowadzeniu w dobry nastrój. Jednak z biegiem lat, a także posiadając dzieci, nie zawsze możemy pozwolić sobie na cały wieczór, opierający się na domowych zabiegach pielęgnacyjnych. Dlatego też dla swojej żony możesz skomponować swój zestaw, który będzie wymagał od Ciebie zaangażowania i kreatywności. Spisz na kartce wszystkie potrzeby Twojej żony, jeśli chodzi o jej wymagania co do urody – słuchaj jej uważnie, kobiety zawsze mówią o swoich potrzebach. Jeśli narzeka na swoje włosy, możesz być pewien, że ucieszy się z dobrej jakości odżywki i szamponu, które będą wchodzić w skład kompletu. Gdy nie jest zadowolona ze swojej cery – postaw na luksusowy krem upiększający, który pomaga skórze na wielu płaszczyznach. Bardzo dobrym pomysłem będzie także stworzenie kompletu kosmetyków do mycia, jak i pielęgnacji całego ciała.