Prezent dla chłopaka na rocznicę
Sortuj wg:
24 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Rocznica

Każda okazja jest dobra, by obdarować naszego ukochanego mężczyznę wyjątkowym upominkiem – mogą to być jego urodziny, gwiazdka, święta, dzień chłopaka, walentynki… jednak jednym z najważniejszych okazji dotyczących Waszej dwójki jest rocznica, czyli dzień, w którym się poznaliście lub zalegalizowaliście Wasz związek. Warto go celebrować wspólnie i ze szczególną uwagą – jest to przecież święto Waszej miłości. Dlatego też, oprócz wspólnego spędzania czasu możesz sprawić prezent na rocznicę dla chłopaka. 

Prezent dla chłopaka na rocznicę – jaki powinien być?

Przede wszystkim wyjątkowy, ponieważ dopiero zaczynacie tworzyć Wasz związek, więc warto już na samym początku przypodobać się swojemu wybrankowi. Celebrowanie takich rocznic i posiadanie wspólnych rytuałów wzmacnia związek i sprawia, że jest on przez cały czas żywy i gorący. Prezent dla chłopaka na rocznicę może sprawić, że będzie on niesamowicie Ci wdzięczny za pamięć i za to, że włożyłaś do tego upominku sporo serca. Dlatego też warto wybrać dla niego kosmetyki naturalne, które nie są zazwyczaj wyborem oczywistym – obecnie mężczyźni wybierają raczej produkty drogeryjne ze względu na ich łatwy dostęp i atrakcyjne ceny. Jest to niestety błędne myślenie, ponieważ podobnie jak tanie, powszechnie dostępne jedzenie kosmetyki drogeryjne mogą być niezdrowe, a nawet niebezpieczne dla naszego zdrowia. Rocznica jest doskonałym pretekstem do przekonania naszego ukochanego do stosowania produktów wykonanych wyłącznie z komponentów pochodzenia naturalnego. Dzięki temu będą one nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne – jak wiadomo, natura leczy nas najlepiej. Takim wyborem może być zestaw męskich, naturalnych kosmetyków Kaerel, które uwodzą swoją niesamowitą wonią i składnikami. W zestawie Kaerel znajdziesz nie tylko krem do twarzy na dzień, ale także naturalny dezodorant, żel do mycia ciała i twarzy, a także kosmetyk do golenia. Każdy z nich posiada drogocenne składniki, w tym nawilżający olej z nasion słonecznika, antybakteryjny ekstrakt z oczaru wirginijskiego oraz srebro, a także przeciwstarzeniowy kwas mlekowy.

Prezent na rocznicę ślubu dla swojego mężczyzny 

Gdy nasz związek posiada już długoletni staż, a my wiemy, czego dokładnie potrzebuje nasz mężczyzna, możemy także postawić na kosmetyki naturalne, jednak komponując zestaw samodzielnie. Jeśli nasz ukochany od lat stara się pozbyć wągrów i zaskórników – powinniśmy postawić na kosmetyki oczyszczające, w tym mydła i żele męskie z węglem. Doskonale oczyszczają one narażoną na zanieczyszczenia męską skórę, a także detoksykują ją, a w przypadku niektórych produktów nawet złuszczają. Złuszczanie w przypadku męskiej cery jest kluczowe – jesteśmy pewni, że mężczyźni sami z siebie nie zakupiliby dla siebie peelingu, stąd też rocznica może być doskonałą okazją do tego. Peeling, a co za tym idzie, złuszczanie sprawia, że nie tylko skóra jest czysta i gładka, ale także pozbawiona minizmarszczek mimicznych. Jeśli nasz mężczyzna jest fanem tatuaży, krem do ich pielęgnacji będzie również idealnym pomysłem.