Prezent na imieniny dla dziewczyny lub żony
Sortuj wg:
108 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Imieniny

Każda okazja jest dobra, by obdarować swoją drugą połówkę czymś wyjątkowym. Takim dniem są urodziny, rocznica związku, czy też imieniny. Jeśli myślicie nad pomysłem na prezenty imieninowe dla niej, zapraszamy do lektury opisów naszego asortymentu stworzonego specjalnie na tę okazję. 

Prezent na imieniny dla dziewczyny, a jego najważniejsze cechy

Nie wszyscy obchodzą imieniny, ponieważ kojarzy się to nam z minioną epoką, jednak jest to doskonały czas, by pokazać naszej dziewczynie, że pamiętamy nawet o tych mniej ważnych okazjach. Czasem imieniny wypadają danej osobie kilka razy w roku, stąd też nie są one tak bardzo brane pod uwagę, jak dzieje się to w przypadku urodzin. Niemniej jednak okazja do podarowania upominku i przypodobania się jest, dlatego też warto wiedzieć, jaki powinien być prezent imieninowy dla dziewczyny. Zazwyczaj będąc w nieformalnym związku (choć nie zawsze) mamy do czynienia z młodymi osobami – stąd też wiemy, że możemy dobrać dla niej zestaw kosmetyków, które podkreślą jej młody wiek. Warto więc zwrócić uwagę na nasze zestawy oczyszczające, które pomogą utrzymać cerę w dobrej formie, a co za tym idzie, sprawią, że będzie ona dogłębnie oczyszczona i pozbawiona zaskórników oraz wągrów. Bardzo dobrym pomysłem na prezenty imieninowe dla niej są specjalnie skomponowane komplety kosmetyków naturalnych, które cerę, a także całe ciało nawilżą, co sprawi, że młodzieńczy blask będzie jeszcze bardziej podkreślony. Nasze zestawy imieninowe obejmuje także naturalne kosmetyki kolorowe, w tym te najbardziej popularne w formie maskary i pomadki, czyli atrybutów kobiecości. 

Prezent na imieniny dla żony – czyli luksu na pierwszym miejscu 

Będąc w związku małżeńskim, zazwyczaj posiadamy nieco dłuższy staż znajomości niż mając dziewczynę (choć i tutaj nie zawsze). Dlatego też zazwyczaj wiemy jaki prezent imieninowy dla żony wybrać, ponieważ znamy jej przyzwyczajenia i potrzeby. Warto jednak postawić nie na standardowe, praktyczne rozwiązania, czyli dokupowanie jej ulubionych, używanych już jednak kończących się kosmetyków, ale na coś nowego, luksusowego. Zazwyczaj kobiety same z siebie rzadko pozwalają sobie na selektywne, naturalne kosmetyki, a imieniny są doskonałą okazją, by taki prezent naszej ukochanej sprawić. Możemy wybierać spośród gotowych już zestawów dostępnych w naszej zakładce prezenty imieninowe – bardzo ciekawym i zaskakującym pomysłem może być komplet luksusowych, ujędrniających maseczek na każdy dzień tygodnia. Warto nie skupiać się tylko i wyłącznie na kosmetykach przeciwzmarszczkowych, ponieważ nie każda kobieta lubi być stawiana przed faktem dokonanym. Najlepszym rozwiązaniem będzie przepięknie pachnący komplet kosmetyków upiększających do ciała, składający się z produktów do mycia i nawilżania. Możesz obdarować ją przykładowo zestawem relaksacyjnym, który ukoi jej nerwy i wprowadzi w dobry nastrój. Przy okazji możesz przygotować dla niej kąpiel w wannie lub wspólny prysznic – takie świętowanie imienin z pewnością przypadnie jej do gustu.