Naturalne podkłady w pudrze
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1

Podkłady w pudrze

Doskonałość na każdym kroku, czyli podkład w pudrze

Z czym najlepiej Ci do twarzy? Z naturalnością! Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z makijażu. Możesz go wykonać naturalnymi kosmetykami z naszej oferty. Nasz asortyment bowiem to nie tylko doskonałe produkty pielęgnacyjne, ale również naturalne kolorowe kosmetyki, w tym także podkłady w pudrze. Czym się one charakteryzują i dlaczego warto je mieć? Objaśniamy poniżej. 

Podkład w pudrze – czym jest? 

Podkład w pudrze to nic innego, jak zamknięty w kompakcie fluid, którego możesz użyć w każdym miejscu i chwili. Jest on niezwykle wygodny w aplikacji, nie rozlewa się i nie pozostawia smug na skórze. Podkład korygujący najczęściej zamykany jest w wygodnej puderniczce z lusterkiem i puszkiem. Jest to przyrząd, dzięki któremu taki podkład w pudrze bardzo szybko możemy wklepać w ciągu dnia. Dzięki temu poprawki nie stanowią żadnego problemu, a Twoja cera w ciągu dnia może wyglądać idealnie. 

Podkład korygujący to świetne rozwiązanie dla osób mających problem z trwałością makijażu. Jest to częste szczególnie w przypadku cery tłustej i mieszanej. Podkład w pudrze, jak jego sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się pudrowością, przez co utrzymuje mat przez cały dzień. 

Podkład naturalny – jakie powinien mieć cechy? 

Podkład naturalny ma wszystkie właściwości wcześniej wymienionego produktu drogeryjnego, jednak jest on wyprodukowany ze składników pochodzenia naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Naturalny podkład w pudrze jest skuteczny i trwały, ale zamiast standardowych, zapychających komponentów może zawierać np. glinkę białą, olej jojoba lub witaminę E. Przykładowo podkład naturalny od marki PuroBio to bogactwo takich składników, jak olej awokado, makadamia i olej morelowy. Doskonale kryje i posiada filtr SPF 10. Z kolei naturalny podkład w pudrze z linii Love Nature, Equilibra daje naturalne i gładkie wykończenie, posiada kremową i lekką konsystencję, a w etui znajduje się lusterko i gąbeczka. To doskonały produkt, by zabrać go ze sobą do pracy, szkoły, czy też na wyjazd.