Podkłady w pudrze

Doskonałość na każdym kroku, czyli podkład w pudrze

Z czym najlepiej Ci do twarzy? Z naturalnością! Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z makijażu. Możesz go wykonać naturalnymi kosmetykami z naszej oferty. Nasz asortyment bowiem to nie tylko doskonałe produkty pielęgnacyjne, ale również naturalne kolorowe kosmetyki, w tym także podkłady w pudrze. Czym się one charakteryzują i dlaczego warto je mieć? Objaśniamy poniżej. 

Podkład w pudrze – czym jest? 

Podkład w pudrze to nic innego, jak zamknięty w kompakcie fluid, którego możesz użyć w każdym miejscu i chwili. Jest on niezwykle wygodny w aplikacji, nie rozlewa się i nie pozostawia smug na skórze. Podkład korygujący najczęściej zamykany jest w wygodnej puderniczce z lusterkiem i puszkiem. Jest to przyrząd, dzięki któremu taki podkład w pudrze bardzo szybko możemy wklepać w ciągu dnia. Dzięki temu poprawki nie stanowią żadnego problemu, a Twoja cera w ciągu dnia może wyglądać idealnie. 

Podkład korygujący to świetne rozwiązanie dla osób mających problem z trwałością makijażu. Jest to częste szczególnie w przypadku cery tłustej i mieszanej. Podkład w pudrze, jak jego sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się pudrowością, przez co utrzymuje mat przez cały dzień. 

Podkład naturalny – jakie powinien mieć cechy? 

Podkład naturalny ma wszystkie właściwości wcześniej wymienionego produktu drogeryjnego, jednak jest on wyprodukowany ze składników pochodzenia naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Naturalny podkład w pudrze jest skuteczny i trwały, ale zamiast standardowych, zapychających komponentów może zawierać np. glinkę białą, olej jojoba lub witaminę E. Przykładowo podkład naturalny od marki PuroBio to bogactwo takich składników, jak olej awokado, makadamia i olej morelowy. Doskonale kryje i posiada filtr SPF 10. Z kolei naturalny podkład w pudrze z linii Love Nature, Equilibra daje naturalne i gładkie wykończenie, posiada kremową i lekką konsystencję, a w etui znajduje się lusterko i gąbeczka. To doskonały produkt, by zabrać go ze sobą do pracy, szkoły, czy też na wyjazd.