Naturalne podkłady do twarzy w płynie
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
8 Produktów
z 1
71,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 02Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 03Y, PuroBio, 15ml
72,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 01Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Podkład Light 131, Felicea, 30 ml
54,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Podkłady w płynie

Skóra twarzy to nasza wizytówka. Dlatego właśnie makijaż rozpoczynamy od zamaskowania niedoskonałości i ujednolicenia jej kolorytu. Najczęściej służy nam do tego podkład do twarzy, a wśród wszystkich jego form najpopularniejszą jest niezmiennie podkład w płynie.  

Naturalny podkład do twarzy - czy działa? 

Jakość naturalnej kolorówki jeszcze niedawno budziła wiele wątpliwości, jednak producenci zdążyli udowodnić, że nie ma się czego obawiać. Są to produkty równie trwałe i skuteczne, co powszechnie dostępne produkty popularnych marek. Mają jednak tą przewagę, że ich składy wolne są od składników potencjalnie szkodliwych dla skóry. Podkład naturalny nie zawiera metali ciężkich, chemicznych konserwantów, ciężkich silikonów, parafiny i innych nieprzyjaznych skórze substancji. Pełen jest za to składników odżywczych, zapewniających skórze odpowiedni poziom nawilżenia i efektywnie ją pielęgnujących. 

Najlepsze podkłady do twarzy to takie, które gwarantują pełne bezpieczeństwo użycia, bez obaw o zapchane pory czy zaburzoną równowagę skóry. Naturalny skład gwarantuje skórze świetny wygląd przez cały dzień, bez konieczności poprawiania i dokładania produktu, a poza tym przez cały ten czas nasyca ją bogactwem odżywczych składników. Naturalny podkład pielęgnacyjne to same korzyści dla wyglądu i skóry. 

Najlepsze podkłady do twarzy w NatiNati

W naszej ofercie znajdują się kosmetyki lubianych marek kosmetycznych, od lat cieszących się zaufaniem klientek. 

Najczęściej wybierany jest podkład do twarzy Felicea o przyjemnej, kremowej konsystencji i dobrym kryciu. Kosmetyk świetnie się rozprowadza i stapia ze skórą, ujednolica koloryt i maskuje niedoskonałości. Zapewnia zdrowy, naturalny wygląd bez efektu maski. Nie ma potrzeby poprawiania makijażu w trakcie dnia. Marka oferuje trzy odcienie: Light, Medium i Natural Beige. Posiadamy w ofercie próbki wszystkich trzech odcieni, co pozwala przetestować je na skórze przed ostateczną decyzją. Z kosmetykami Felicea łatwo się zaprzyjaźnić, przekonaliśmy się o tym na własnej skórze!

Wiadomo jednak, że kosmetyk idealny, pasujący każdemu po prostu nie istnieje. Jeśli kosmetyk Feli nie sprawdził się na Twoje skórze, wybierz inny podkład naturalny z naszej oferty. PuroBio czy Miya to kolejne marki godne polecenia. 

Asortyment naturalnych kosmetyków kolorowych stale się rozrasta, a pojawiają się tu tylko najlepsze podkłady do twarzy od najlepszych producentów. Zachęcamy do regularnych odwiedzin.