Naturalne balsamy, spray po opalaniu
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
10 Produktów
z 1
Rozświetlający Spray po Opalaniu, do Ciała i Twarzy, SPF10, Ey!, 100ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
Mleczko po Opalaniu, Odżywiające, Fitokosmetik, 50ml
7,20 zł 10,29 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Żel po Opalaniu, Łagodzący, z Aloesem, Fitokosmetik, 50ml
10,29 zł
Best Seller
Best Seller
10,00 zł 24,99 zł -60%
Best Seller
Best Seller
z 1

Po opalaniu

Przebywanie na słońcu w lato ma dobroczynne skutki dla samopoczucia każdej osoby. Jednak nasza skóra nie zawsze jest tego samego zdania – dlatego też często sięga się po odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i kosmetyki po opalaniu. Chcąc w pełni cieszyć się promieniami słońca bez obaw o podrażnienia, zapewnij sobie zawczasu produkt, który pomoże nawilżyć suchą skórę.

Balsam po opalaniu – poczuj przyjemny chłód nawet w środku lata

Po intensywnej sesji opalania nad morzem czy we własnym ogródku, Twoja skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia. Odpowiednia pielęgnacja nie jest prosta – w końcu specyfik musi błyskawicznie pomóc w odzyskaniu skórze utraconej wody. Pomocny w tym przypadku będzie naturalny żel lub balsam po opalaniu na bazie aloesu. Składnik ten obecny jest w wielu produktach związanych z opalaniem, ponieważ regeneruje skórę i zapewnia jej dużą dawkę nawilżenia. Oprócz tego, balsam po opalaniu przeciwdziała dalszej utracie wody i zapewnia skórze przyjemny chłód – idealny podczas wysokich temperatur.

Spray po opalaniu – szybka pomoc w nagłej potrzebie

Będąc w podróży stawiasz na produkty w poręcznych opakowaniach. Jednym z nim jest spray po opalaniu, który sprawdzi się doraźnie. Nie tylko odpowiednio nawilży skórę, ale też przyniesie Ci ukojenie. Oprócz natychmiastowej regeneracji, jego atutem jest też prosta aplikacja. Mimo, że produkt szybko się wchłania, jego przyjemny zapach pozostanie z Tobą na dłużej, przypominając o dobroczynnym działaniu. Spray po opalaniu wystarczy wstrząsnąć i rozpylić na skórę – resztą zajmie się sam!

Ekologiczne opalanie – rób to z głową

Kilkugodzinne wystawianie się na słońce jest bardzo szkodliwe dla skóry, która szybko się przesusza i staje się skłonna do podrażnień. Szybciej ulega też procesom starzenia. Pamiętaj zatem, by z dobrodziejstw słońca korzystać z głową – sięgaj po naturalne kosmetyki, które nie tylko utrwalą i podkreślą opaleniznę, ale ochronią skórę. Ekologiczne opalanie ukoi skórę i ją odżywi – razem z nami stanie się też czystą przyjemnością!