Płyn do kąpieli dla niemowląt i dla noworodka
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
16 Produktów
z 1
15,34 zł
Best Seller
Best Seller
15,49 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Żel pod Prysznic dla Dzieci, Rumianek i Pokrzywa, Refill Pack, Yope, 400 ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Szampon - Żel do Włosów i Ciała dla Dzieci 0+, Natura Siberica, 250 ml
31,10 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Płyny do kąpieli

Kąpiel niemowlęcia jest pewnego rodzaju rytuałem – codzienne wieczorne kąpanie zbliża rodziców do dziecka i tworzy między nimi więź. Jest to także czas przeznaczony na szczególną pielęgnację skóry dziecka, w której powinien nam pomóc dobrze dobrany płyn do kąpieli niemowląt. Pielęgnacja skóry już podczas samego mycia znacznie ułatwia nam dalsze dbanie o jej warstwę ochronną. Nasza strona internetowa oferuje szereg kosmetyków do kąpieli najmłodszych, na które bardzo często obowiązuje promocja, a ich cena jest znacznie obniżona.  

Płyny do kąpieli niemowląt – które wybrać?

Płyn do kąpieli dla niemowląt powinien cechować się przede wszystkim swoim prostym, naturalnym składem. W asortymencie naszego sklepu posiadamy tylko i wyłącznie takie produkty, jednak różnią się one od siebie działaniem. W zależności od posiadanego w składzie ekstraktu z rośliny, czy inne substancji aktywnej, płyn do kąpieli dla noworodka działa na jego skórę inaczej. Przykładowo płyn do mycia dla noworodka polskiej marki Only Bio posiada w swoim składzie olej sezamowy, który ma działanie nawilżające i antybakteryjnie. Skutecznie oczyszcza skórę, a biosurfaktyna z rzepaku w płynie, delikatnie oczyszcza, działa antyseptycznie, doskonale się pieni i nie powoduje podrażnień. Fitosterole pielęgnują, regenerują i działają stymulująco na skórę, pobudzając wytwarzanie kolagenu u najmłodszych. Płyn do mycia niemowląt zazwyczaj posiada bogatą, treściwą, białą, kremową konsystencję, przez co jest bardzo wydajny i starcza na wiele kąpieli, nie tylko tych pierwszych. Co ważne płyn do kąpieli noworodka jest delikatny, ale również skuteczny w myciu, może być stosowany także przez starsze dzieci w rodzinie.   

Żel do mycia dla niemowląt czy olejek?

Producenci kosmetyków do kąpieli noworodków stale urozmaicają ich składy i postacie, by jak najbardziej ułatwić i umilić ten codzienny rytuał rodzicom i dzieciom. Dlatego też na rynku możemy spotkać coraz więcej żelowych i oleistych produktów. Żel do kąpieli dla noworodka przede wszystkim ma lżejszą i szybciej wchłaniającą się konsystencję niż np. płyn do kąpieli. Żele tak jak i płyny dla dzieci posiadają wiele wartościowych składników, np. ekstrakt z antybakteryjnego dziurawca, który dodatkowo wzmacnia skórę, a także z lipy, która ma działanie łagodzące i antyseptyczne. Żele nieco mniej, jednak się pienią, w przeciwieństwie do np. tego, co robi olejek do kąpieli dla niemowląt. Ten drugi produkt posiada bogatą konsystencję i praktycznie brak substancji spieniających, jednak dużo bardziej odżywia, zmiękcza i tworzy na skórze dziecka niewidoczną warstwę ochronną. Olejki do kąpieli dla niemowląt, ale i inne produkty w naszym dziale dla niemowląt są w pełni naturalne i posiadają tylko i wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. To szczególnie ważne, gdy grę wchodzi pielęgnacja skóry maluszka. Składniki naturalne mają pierwszeństwo w kosmetykach dla dzieci, szczególnie gdy jest to płyn do kąpieli dla niemowląt od 1 dnia życia.

Płyn do mycia dla niemowląt o innej konsystencji

Produkty do mycia ciała dzieci już od pierwszych chwil życia to nie tylko płyny, olejki czy żele, ale także delikatne pianki myjące oraz musy. W naszym dziale dla najmłodszych posiadamy wiele pianek do kąpieli, które mają różne działania na skórę niemowlęcia, np. pianka od przodującej w produktach dla dzieci marki Natura Siberica zawiera ekstrakt z nawilżającego łopianu i antybakteryjnej pokrzywy. Pianki już podczas samej aplikacji posiadają bardzo przyjemną dla dziecka konsystencję, która nie tylko doskonale pielęgnuje, ale także dokładnie myje. Podobnie jest w przypadku z musem – jest to także napowietrzona konsystencja, przez co jest bardzo gładka, miła w dotyku, a przede wszystkim jej temperatura jest neutralna – to ważne, gdy dziecko negatywnie reaguje na zimno żelu czy płynu do kąpieli. Musy tak jak i wcześniejsze produkty o innych konsystencjach są także z jak najbardziej naturalnym, bezpiecznym i pielęgnującym składem. Dodatkowo wszystkie wymienione produkty są w wersjach zapachowych i bezzapachowych.