Płyn do kąpieli dla dzieci - Żel do mycia dla dzieci
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
15 Produktów
z 1
Kremowy Szampon i Płyn do Kąpieli dla Dzieci, Sylveco, 300ml
35,99 zł
Best Seller
Best Seller
15,34 zł
Best Seller
Best Seller
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
15,49 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Pianka do Mycia Ciała, Guma Balonowa, Laq, 250 ml
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żel do Mycia Ciała i Rąk, Guma Balonowa, Laq, 300 ml
17,50 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Żel pod Prysznic dla Dzieci, Pomarańcza i Jabłko, Refill Pack, Yope, 400 ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Płyny do kąpieli

Płyny do kąpieli dla dzieci są kluczowym produktem w pielęgnacji dziecka, szczególnie ze względu na fakt, że po pierwsze nie wszystkie dzieci uwielbiają kąpiele, a po drugie, powinny one być częścią pielęgnacji ich skóry. Dlatego też warto wybrać jak najlepsze, naturalne produkty, by nie tylko nie podrażniły wrażliwej skóry dziecka, ale także dobrze ją wypielęgnowały, a przy okazji przyjemnie pachniały i miały przyjazny, dziecięcy design.

Płyn do kąpieli dla dzieci – czym się różnią od tych dla niemowląt?

Płyn do mycia dla dzieci jest bardziej bogaty i treściwy w składniki pielęgnujące, ale i zapachowe, i spieniające niż w przypadku niemowląt. Wynika to z faktu, że w przypadku niemowlaków im prostszy i bardziej naturalny skład, tym bezpieczniej. Oczywiście nie świadczy to o tym, że te naturalne żele do kąpieli dla dzieci są mniej pewne, ponieważ produkty są wybierane przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa, jednak starszym dzieciom można na więcej pozwolić – w tym za zapach i delikatną, cieszącą się dużym powodzeniem piankę w kąpieli.   

Produkty do kąpieli, a ich konsystencja

Nasz sklep internetowy oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone i najbardziej popularne konsystencje produktów, które dzieci po prostu uwielbiają. Jednymi ze sztandarowych produktów jest żel dla dzieci oraz płyn do kąpieli. Żel do mycia dla dzieci sprawdza się najlepiej w sytuacjach, gdy w łatwy i szybki sposób chcemy umyć swojego malucha. W tym przypadku najlepszym będzie żel pod prysznic dla dzieci, który wprost stworzony jest do codziennego, sprawnego oczyszczania ciała dziecka, gdy te nie lubi długich kąpieli bądź po prostu nie macie na nie czasu. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzą się wszelkiego typu pianki do mycia, których aplikator spienia płyn. Tak, jak wszystkie produkty w naszym sklepie, tak i te do szybkiej kąpieli są naturalne i pozbawione substancji chemicznych. Do delektowania się kąpielą i niekończącej się wodnej zabawy stworzone zostały zaś płyny do kąpieli, które pod wpływem napowietrzenia tworzą cudowną, przyjemną piankową chmurkę.

Wielofunkcyjne kosmetyki do kąpieli

Rodzice przy wychowywaniu dziecka bardzo często narzekają na brak czasu, dlatego też wiele produktów dla dzieci przy okazji pielęgnuje je, by konieczność balsamowania skóry dziecka, była nieco rzadsza. Szczególnie gdy dziecko nie lubi nakładania na jego skórę kosmetyku – wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem będzie nawilżający płyn do kąpieli dla dzieci, który przy okazji mycia, nawilża i odżywia skórę dziecka w naturalny i zgodny z jego ph skóry sposób. Na podobnej zasadzie opierają się wszelkiego rodzaju płyny do kąpieli, które również mogą działać jako szampon – doskonale myją, nie szczypią w oczka, a przy okazji dbają o włosy dziecka. Ich cena taka sama, jak w przypadku dwóch osobnych kosmetyków, dlatego też są one bardziej ekonomiczne, a ich bogata konsystencja zapewnia także ich wydajność, choć zmienia się ona wraz z wiekiem dziecka, gdy ciałko o większej powierzchni potrzebuje dużo więcej produktu, niż gdy myjemy niemowlaka. Bardzo często w naszym sklepie na produkty nie tylko tego typu obowiązuje także stała promocja, program lojalnościowy, czy też kod rabatowy.  

Czołowe marki produkujące produkty do mycia dla dzieci

Producenci produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu to marki, które przede wszystkim dbają o naturalność i bezpieczeństwo swoich składników. Dlatego też w dziale kosmetyków do kąpieli dla dzieci nie mogło zabraknąć takiej marki jak Natura Siberica, która stworzyła linię naturalnych produktów dla dzieci Little Siberica, charakteryzująca się przede wszystkim komponentami o właściwościach pielęgnujących, które pochodzą w większości z dzikich obszarów Syberii. Warto zwrócić także uwagę na markę aloesowych produktów kojących, takich jak Equilibra, a także Derma i Only Bio. Ta ostatnia stworzyła unikalny hipoalergiczny żel do kąpieli dla dzieci z biosurfaktyną, czyli substancją z rzepaku, która delikatnie oczyszcza, działa antyseptycznie, doskonale się pieni i nie powoduje podrażnień.