Sortuj wg:
23 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Planeta Organica

planeta organica

Pielęgnacja ciała i włosów jeszcze nie była taka prosta, bowiem każdy z nas może liczyć na sprawdzone i cenione marki, które swoje produkty opierają wyłącznie na naturalnych składnikach. Jedną z takich marek jest Planeta Organica, która jasno i wyraźnie powiedziała NIE dla sztucznych, szkodliwych dla człowieka dodatków zawartych w kosmetykach, takich jak SLS, parabeny czy GMO. Dzięki temu tworzy naturalne kosmetyki najwyższej jakości, powstające w oparciu o dokładnie wyselekcjonowane składniki.

Planeta Organica, czyli postaw na naturę!

Kosmetyki dostępne w tej kategorii są bardzo różnorodne, bowiem producent pragnie wychodzić naprzeciw bardzo zróżnicowanym potrzebom oraz problemom swoich klientów. Znajdziesz tutaj różnego rodzaju kremy, balsamy, maseczki, szampony oraz wiele innych produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Do ich produkcji używane są najlepsze składniki, w tym kilkanaście unikalnych olejów organicznych, a także ekstraktów, które są certyfikowane przez niezależne, wiarygodne organizacje (np. ECOCERT czy ICEA). Planeta Organica stawia też na ogromną różnorodność, bowiem korzysta z najlepszych tradycyjnych receptur, pochodzących z całego świata. Warto dodać również, że część z nich ma tysiące lat i od samego początku pozwalała osiągać znakomite efekty pielęgnacyjne skóry twarzy, głowy, ciała i włosów. W ofercie znajdują się kosmetyki dedykowane mężczyznom, kobietom, a także najmłodszym, w związku z czym korzystać z nich może praktycznie każdy.

Sprawdź na własnej skórze!

Planeta Organica daje Ci ogromny wybór i jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania, niezależnie od tego jaki problem dotyka Twoją skórę czy włosy. Poza doskonałymi recepturami i wysoką skutecznością preparatów, odznaczają się one bardzo atrakcyjną ceną i pakowane są w estetyczne opakowania, dzięki czemu mogą posłużyć jako zdrowy, naturalny prezent. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru dokładnie tych produktów, które dopasowane będą do Twoich potrzeb!