Peeling do skóry głowy, szampon z peelingiem
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
20 Produktów
z 1
Rokitnikowy Scrub Do Skóry Głowy - Do Każdego Typu Włosów, 200ml
34,04 zł
Best Seller
Best Seller
11,46 zł
Best Seller
Best Seller
Odświeżający, Peelingujący Szampon do Włosów w Saszetce, Anwen, 10ml
4,00 zł
Best Seller
Best Seller
Enzymatyczny Szampon Kawowy Wake It Up, Anwen, 200ml
35,99 zł
Best Seller
Best Seller
Peeling do Skóry Głowy Przeciw Wypadaniu Włosów, Super Siberica Professional, 100ml
39,56 zł
Best Seller
Best Seller
Turban do Włosów Czarny Wrap It Up, Anwen
29,00 zł
Best Seller
Best Seller
Peeling do Skóry Głowy z Glinką Białą i Ziołami z Tajgi, Babuszka Agafia, 100 ml
14,17 zł 20,24 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Peeling do Skóry Głowy, Neboa, 150 ml
23,19 zł 28,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Peeling do Skóry Głowy dla Włosów Przetłuszczających sie u Nasady i Suchych na Końcach  - Głębokie Oczyszczenie, Natura Siberica
20,06 zł
Best Seller
Best Seller
Żel Oczyszczający do Skóry Głowy, Detox Organics Sakhalin, Natura Siberica, 75 ml
15,46 zł
Best Seller
Best Seller
Peeling Trychologiczny Oczyszczający do Skóry Głowy, Bazylia i Kwasy AHA, Element, 300 ml
20,79 zł 25,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
z 1

Peeling do skóry głowy

Zadbaj o skórę głowy – szampon z peelingiem

Każdy z nas marzy o pięknej i bujnej fryzurze. Jednak poza regularnymi wizytami u fryzjera warto również zadbać o skórę naszej głowy. W końcu większość osób podczas codziennej pielęgnacji skupia się przede wszystkim na zdrowych i lśniących końcówkach, nierzadko zapominając o podstawie. Odpowiednio zbilansowana pielęgnacja pomoże Ci rozwiązać wiele problemów przy jednoczesnej oszczędności czasu. Aby nieco ułatwić Ci wybór, na naszej stronie znajdziesz liczne produkty, które umożliwią Ci skuteczny peeling skóry głowy przy jednoczesnej oszczędności czasu. Skoncentrowane formuły przyniosą szybkie i długotrwałe efekty.

Peeling skóry głowy

Podczas kompletowania produktów, których używamy do pielęgnacji naszych włosów, zazwyczaj kierujemy się konkretnymi potrzebami, bądź celami. Dbamy o kolor, gęstość czy długość. Jednak podstawę powinna stanowić dla nas przede wszystkim skóra, która wpływa na ogólny stan naszych włosów. Dobrze dobrany szampon z peelingiem pomoże Ci ją oczyścić oraz odżywić, dzięki czemu większość problemów pokonasz u ich źródła. Poza tym peeling skóry głowy działa antybakteryjnie i antygrzybicznie, dlatego powinien stanowić stały element codziennej pielęgnacji.

Naturalne peelingi do skóry głowy

Szampon z peelingiem to świetny wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z peelingiem. Prosty w użyciu specyfik stanowi idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Warto pamiętać, że poza skutecznością oferowane przez nas produkty charakteryzują się świetnym składem, dzięki czemu peeling skóry głowy jest jeszcze skuteczniejszy. Pozbawione Parabenów, szkodliwych silikonów i SLS produkty są w pełni bezpieczne i posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich naturalny skład. Szampon z peelingiem nie różni się pod względem stosowania od innych kosmetyków, dlatego może z łatwością wkomponować go do codziennej pielęgnacji.