Kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
18 Produktów
z 1
38,50 zł
Best Seller
Best Seller
Hipoalergiczny Balsam Przeciwsłoneczny SPF30, Derma Sun, 200ml
63,99 zł
Best Seller
Best Seller
Wodoodporny Spray Przeciwsłoneczny SPF30, Ey!, 100ml
74,99 zł
Best Seller
Best Seller
Brązujący Balsam do Ciała i Twarzy, Pomarańcza z Cynamonem, Mokosh, 180ml
83,99 zł
Best Seller
Best Seller
Rozświetlający Spray po Opalaniu, do Ciała i Twarzy, SPF10, Ey!, 100ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
33,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żel-krem do Opalania, Odświeżający, 20SPF, Fitokosmetik, 50ml
7,20 zł 10,29 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Mleczko po Opalaniu, Odżywiające, Fitokosmetik, 50ml
7,20 zł 10,29 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Żel po Opalaniu, Łagodzący, z Aloesem, Fitokosmetik, 50ml
10,29 zł
Best Seller
Best Seller
Krem Przeciwsłoneczny do Opalania, SPF 30+, Ultranawilżenie, Fitokosmetik, 50ml
11,59 zł
Best Seller
Best Seller
10,00 zł 24,99 zł -60%
Best Seller
Best Seller
z 1

OPALANIE

Lato jest jedną z pór roku, na którą cierpliwie czeka się przez jesień, zimę, a nawet wiosnę. Im bliżej ciepłych promieni słońca, tym wzmaga się niecierpliwość. Co za tym idzie, jak najlepiej przygotowujesz się na nowy sezon. Kompletujesz swoją szafę, wyciągasz lekkie buty i szukasz kosmetyków, które odpowiednio ochronią przez szkodliwymi promieniami UV docierającymi do skóry wraz ze słońcem. Jeśli za nic nie chcesz rezygnować z ciepła na zewnątrz, z pewnością przydadzą Ci się kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej.

Kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej – wybierz formę idealną dla siebie

Z pewnością masz już swoje przyzwyczajenia – nic więc dziwnego, że sięgasz po sprawdzone kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej. Nawet jeśli Twój drogeryjny produkt dobrze radzi sobie przed i po opalaniu, warto postawić na zdrowszą dla skóry alternatywę. Naturalne kosmetyki z pewnością nie tylko ochronią przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami, ale jednocześnie wypielęgnują cerę.

Szukając letniego wyposażenia kosmetyczki warto sięgnąć przede wszystkim po kosmetyki z SPF. Wzbogacone o ten dodatek produkty ochronią skórę przed promieniami UV, które niekorzystnie wpływają na ciało nawet podczas zachmurzenia. Zawarte w kosmetykach ekstrakty dodatkowo zapewnią skórze odpowiednie nawilżenie przez cały dzień.

Co stosować po ekspozycji na słońce – kosmetyki po opalaniu

Ochrona skóry to nie tylko myślenie zawczasu o tym, co kupić, by zapobiec uszkodzeniom, jakie powoduje nadmierna ekspozycja na słońce. Jeśli kusi Cię ozłocona skóra, zaopatrz się w odpowiednie kosmetyki po opalaniu. Nie tylko ukoją one zbrązowiałą skórę, ale też nawilżą i ochronią przed nadmierną utratą wody. Ciesz się piękną opalenizną – postaw na kosmetyki po opalaniu, które wydłużą efekt. Dzięki nim utrzymasz wymarzony odcień na dłużej.

W tej kategorii znajdzie się też coś dla osób, które szukają kompleksowej ochrony całego ciała – łącznie z ustami. Kremy, balsamy i spreje to tylko kilka form, które u nas znajdziesz. Olejki, sztyfty i mleczka to kolejne przykłady tego, jak bogata jest nasza oferta. U nas możesz też wyposażyć w odpowiednią ochronę całą rodzinę – zarówno dorosłych, jak i dzieci.