Sortuj wg:
2 Produktów
z 1

OLVA

Olva, jak większość naturalnych marek, powstała z pasji i miłości do natury. Założona przez Barbarę w 2019 roku na początku oferowała głównie naturalne mydła. Nie byle jakie! Naturalne mydełka Olva to małe dzieła sztuki!

Naturalne receptury mydeł Olva

Przepięknie skomponowane zapachy, oryginalne kolory i niepowtarzalne kształty wyróżniają je na tle innych, „zwykłych” mydeł. Formuły mydełek opierają się na naturalnych olejach i masłach roślinnych. W większości z nich głównym składnikiem jest oliwa z oliwek, posiadająca wiele właściwości pielęgnacyjnych. Działa zbawiennie dla skóry wymagającej nawilżenia, głęboko odżywia i pobudza do regeneracji. Poza oliwą w produktach Olvy znajdziemy inne odżywcze oleje: ryżowy, rzepakowy, kokosowy czy dyniowy oraz bogate masła: awokado, shea, kakaowe. Dodatek ziół, hydrolatów uzupełnia i tak już bogatą recepturę o dodatkowe składniki odżywcze. Kąpiel w takim towarzystwie to czysta przyjemność.

Szampony w kostce Olva – naturalne oczyszczanie i regeneracja

Mydlana oferta marki została poszerzona o szampony w kostce, które cieszą się coraz większą popularnością wśród fanek i fanów naturalnej pielęgnacji. Bezwodna formuła zapewnia skórze głowy i włosom dokładne oczyszczanie przy okazji dbając o ich dobrą kondycję. Barbara skomponowała 3 receptury, po jednej dla włosów normalnych, suchych i przetłuszczających się. Szampony, tak samo jak mydła, są tworzone na bazie olei oraz maseł. Zawierają również glinki, działające oczyszczająco, nawilżająco, bakteriobójczo oraz dostarczające wielu ważnych mikroelementów. Myjadełka wyglądają jak domowe ciasteczka, a ich aplikacja to jednocześnie odprężający, pobudzający włosy do wzrostu masaż.

Naturalna oferta marki

Kolekcja naturalnych kosmetyków Olva jest co jakiś czas poszerzana. Poza mydłami i szamponami marka proponuje cukrowy peeling do ciała, odżywkę do włosów oraz pastę do mycia twarzy. Wszystkie produkty to istna bomba odżywcza dla skóry, zapewniająca kompleksową pielęgnację i przyjemność stosowania.