OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA
Sortuj wg:
81 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Ochrona przeciwsłoneczna w obecnych czasach nie powinna odbywać się wyłącznie podczas ekspozycji na słońce w trakcie opalania, ale także na co dzień, nawet w drodze do pracy, czy też spacerze po zacienionym parku. Niech nas nie zwiedzie to, że wtedy nie eksponujemy naszego ciała bezpośrednio na słonce – filtry UVA i UVB mogą do nas dotrzeć nawet w cieniu, w codziennych sytuacjach. Warto zatem w takiej sytuacji zaopatrzyć się w dobrej jakości krem z filtrem do twarzy.

Krem z filtrem do twarzy – jakie powinien mieć cechy?

Krem z filtrem do twarzy jest kluczowym produktem chroniącym skórę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, przede wszystkim przed wnikaniem do naskórka szkodliwych promieni UVA i UVB, potocznie nazywanymi słonecznymi. Jest to bardzo ważne, ponieważ sam makijaż, czy też zwykła pielęgnacja nie jest w stanie powstrzymać działania tych promieni, które mogą powodować szybsze starzenie się naszej skóry. Twarz jest niezwykle wrażliwą i najbardziej wystawioną na słońce częścią ciała, dlatego należy dbać o nią szczególnie. Podobnie jest z szyją i dekoltem. Stąd też doskonałym rozwiązaniem będzie krem do twarzy z filtrem, który stosujemy codzienne rano, przed wyjściem z domu. Powinien być on lekki, naturalny oraz nie kolidować z makijażem. Jego filtr powinien wynosić minimum 30 SPF, by był skuteczny i nie trzeba go było dokładać w ciągu dnia.

Naturalny krem do twarzy z filtrem

Dobry krem z filtrem do twarzy powinien być przede wszystkim wyprodukowany z naturalnych składników. Są to kremy z filtrem do twarzy, które w bardzo łatwy sposób mogą dostać się do naszej jamy ustnej, w okolice oczu, jamy nosowej, stąd też powinny być bezpieczne dla naszego organizmu. Przy okazji powinny one spełniać także inne wymogi, w tym dobrze nawilżać, czy też przeciwdziałać starzeniu się skóry. Natura dała nam tyle rozwiązań, że za sprawą produktów typu krem przeciwsłoneczny do twarzy możemy się i chronić i pielęgnować.

Krem do twarzy z filtrem UV z naszej oferty

Dobrym krem do twarzy z filtrem UV to dla nas priorytet, zatem posiadamy w naszym asortymencie tylko sprawdzone produkty. Są to przede wszystkim kosmetyki marki Derma. Ich krem z filtrem przeciwsłonecznym 30 do twarzy zawiera w swoim składzie łagodzący aloes, witaminę E oraz pentavitin. Skierowany jest dla wszystkich typów skóry, hipoalergiczny, wodoodporny. Może być stosowany jako baza pod makijaż, dzięki czemu chroni przed promieniowaniem UVB i UVA. Nie zawiera parabenów, PEG, perfum i barwników. Drugi krem od marki Derma do twarzy ma nieco mniejszą ochronę przeciwsłoneczną, 15 SPF, ale jest również skuteczny, naturalny i bezpieczny. Zalecany do skóry wrażliwej oraz z AZS, co potwierdzają liczne certyfikaty. To wysoce wodoodporny i hipoalergiczny produkt. Wartym uwagi jest także aloesowy krem do twarzy marki Equilibra. Jego składniki to w dużej mierze aloes, witaminy C i E i olej z marchwi. Doskonały do skóry dojrzałej. Zapewnia zdrową opaleniznę, nawilża i odżywia, zapobiega fotostarzeniu skóry. Jest lekki i posiada wysoki filtr SPF 50.