Naturalny krem do twarzy z filtrem UV
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
22 Produktów
z 1
Krem Do Twarzy Na Dzień Różeniec Górski do Cery Wrażliwej, 50ml
44,90 zł
Best Seller
Best Seller
38,50 zł
Best Seller
Best Seller
Hipoalergiczny Balsam Przeciwsłoneczny SPF30, Derma Sun, 200ml
63,99 zł
Best Seller
Best Seller
Wodoodporny Spray Przeciwsłoneczny SPF30, Ey!, 100ml
74,99 zł
Best Seller
Best Seller
Rozświetlający Spray po Opalaniu, do Ciała i Twarzy, SPF10, Ey!, 100ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żel-krem do Opalania, Odświeżający, 20SPF, Fitokosmetik, 50ml
7,20 zł 10,29 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Krem Przeciwsłoneczny do Opalania, SPF 30+, Ultranawilżenie, Fitokosmetik, 50ml
11,59 zł
Best Seller
Best Seller
Rozjaśniający Krem do Twarzy, z SPF 15, White Skin, Ava Laboratorium, 50ml
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 02Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 03Y, PuroBio, 15ml
72,99 zł
Best Seller
Best Seller
Podkład Pielęgnacyjny Drop, Anti Pollution, Kolor 01Y, PuroBio, 15ml
73,99 zł
Best Seller
Best Seller
Krem CC SPF30 do Cery Jasnej, Eco Cosetics, 50 ml
139,99 zł
Best Seller
Best Seller
Miejski Krem Przeciwsłoneczny z Filtrem SPF50, Nacomi, 50 ml
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
Lekki Krem Ochronny Protecticus SPF50, Prewencja i Antyoksydacja, Basic Lab, 50 ml
119,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Z pewnością wiesz, jak ważne jest dbanie o skórę latem. Wielu osobom wydaje się, że promienie UV docierają do nas jedynie wtedy, kiedy na niebie widoczne jest słońce. Czas obalić ten mit – ochrona przeciwsłoneczna jest niezwykle istotna przez cały rok. Promieniowanie dociera bowiem do skóry o każdej porze roku, nawet, gdy niebo jest zachmurzone. Wybierz kosmetyki zawierające SPF, które ochronią skórę przed szkodliwymi promieniami.

Krem z filtrem do twarzy – skuteczne działanie

Ochrona przeciwsłoneczna jest najskuteczniejszą metodą walki ze starzeniem się skóry. Szczególnie latem warto stawiać na krem z filtrem do twarzy. To właśnie ona jest najbardziej narażona na działanie szkodliwego promieniowania. Naturalne produkty, dostępne w naszym sklepie, skutecznie ochronią skórę i ją wypielęgnują. Dzięki regularnemu stosowaniu unikniesz przesuszenia się naskórka, problematycznych podrażnień i kłopotliwych oparzeń. Krem z filtrem do twarzy to również świetna baza pod makijaż.

Naturalny krem do twarzy z filtrem – potęga natury

Latem warto zrezygnować z ciężkich podkładów na rzecz lekkich formuł. Możesz postawić na naturalny i bezpieczny krem CC, który nie tylko ochroni, ale także wyrówna koloryt i korzystnie wpłynie na kondycję skóry. Napnie ją, wygładzi i zredukuje zmarszczki. W tej kategorii znajdziesz również kremy BB, które są świetnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Zapewnią kompleksową pielęgnację każdego dnia. Naturalny krem do twarzy z filtrem pomoże też alergikom i osobom ze skłonnościami do podrażnień. W jego składzie znajdziesz jedynie bogate esencje pochodzące z roślin.

Krem do twarzy z filtrem UV

Zawarte w produktach ochronnych filtry chronią skórę przez cały dzień. Jeżeli wybierasz się na wakacje, postaw na krem z filtrem do twarzy o wysokim SPF. Pamiętaj, by stosować również balsamy, mgiełki i kremy, które będą chronić całe ciało. W ten sposób unikniesz oparzeń, a opalenizna będzie piękna. Wybierając się nad wodę, postaw na wodoodporne produkty. Taki krem do twarzy z filtrem UV dostaniesz w naszym sklepie. Pamiętaj, by po wyjściu z wody ponownie nałożyć produkt. Wówczas ochrona będzie nieprzerwana, a Twoja skóra idealnie wypielęgnowana. Nie zwlekaj i skompletuj swoją naturalną ochronę przeciwsłoneczną już dzisiaj!