Naturalny tonik do twarzy - Tonik antybakteryjny do cery trądzikowej
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
28 Produktów
z 1
Hibiskusowy Tonik do Twarzy, Sylveco, 150ml
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
Wzmacniający, Tonik – Płyn Micelarny 2w1, Vianek, 200ml
20,69 zł 22,99 zł -10%
Best Seller
Best Seller
Płyn Micelarny/ Tonik/ Mgiełka 3w1, Rosadia, 150ml
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
13,15 zł
Best Seller
Best Seller
Tonik do Skóry Wrażliwej Natychmiastowa Ulga, Natura Siberica, 100 ml
41,40 zł
Best Seller
Best Seller
Tonik Nawilżający do Każdego Rodzaju Skóry, Natura Siberica, 100 ml
41,40 zł
Best Seller
Best Seller
Odmładzający Tonik Hialuronowy do Twarzy, Natura Siberica, 150 ml
43,24 zł
Best Seller
Best Seller
Oczyszczający Tonik do Twarzy dla Skóry Tłustej, Bereza Siberica, 200 ml
18,22 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Toniki

Skóra twarzy to jeden z najbardziej problematycznych obszarów. Częstym problemem jest jej niedostateczne nawilżenie, nadmierne przetłuszczanie czy zbyt widoczne naczynka. Niewiele osób wie, że za większość tych dolegliwości odpowiada zakłócenie równowagi pH skóry. Aby cieszyć się zdrową i promienną cerą, wcale nie musisz rezygnować z ulubionych kosmetyków – wystarczy, że na swojej łazienkowej półce powitasz naturalny tonik do twarzy. Jego skoncentrowana formuła pomoże Twojej skórze utrzymać prawidłowy poziom pH, dzięki czemu w krótkim czasie będziesz cieszyć się idealną cerą!

Tonik do twarzy – dbaj o pH skóry

Inwestując w kosmetyki służące do pielęgnacji twarzy, warto szczególną uwagę zwracać na ich skład. SLS, SLES, parabeny i inne związki chemiczne, po dłuższym okresie użytkowania mogą trwale uszkadzać skórę. Właśnie dlatego należy inwestować w naturalne kosmetyki – takie jak delikatne toniki do twarzy. Idealnie dopełnią one Twoją codzienną pielęgnację. Dzięki nim Twoja skóra nie tylko zostanie dodatkowo oczyszczona, ale również będzie przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Tonik do twarzy sprawia, że każdy zastosowany kosmetyk będzie się lepiej wchłaniał i dotrze nawet do głębszych warstw skóry.

Naturalny tonik do twarzy – wybierz kosmetyk dostosowany do Twoich potrzeb

Toniki do twarzy swoją ogromną popularność zawdzięczają wielości zastosowań. Nasz szeroki asortyment pozwoli Ci na dopasowanie konkretnego produktu do indywidualnych wymagań cery. Możesz postawić na linię odświeżającą, oczyszczającą, wyrównującą koloryt skóry lub wyciszającą. Dzięki temu Twoja skóra zyska dodatkowe wsparcie.

Każdy dostępny na naszej stronie tonik do twarzy wyróżnia przede wszystkim jego sprawdzony oraz bezpieczny skład. Oferowane przez nas produkty posiadają szereg certyfikatów oraz odznaczeń potwierdzających ich bezpieczeństwo. Decydując się na wybrany tonik do twarzy, naturalny skład będzie stanowił dla Ciebie gwarancję bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę!