Naturalny olejek do demakijażu - Olejek do oczyszczania twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
21 Produktów
z 1
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
38,50 zł
Best Seller
Best Seller
44,99 zł
Best Seller
Best Seller
Olej Moringa, Nature Queen, 50ml
41,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Olej Awokado, Nacomi, 50ml
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
Balsam do Demakijażu Melt Away, Resibo, 100 ml
79,00 zł
Best Seller
Best Seller
Lekki Olejek do Demakijażu Twarzy, Oczu i Ust, Miya Cosmetics, 140 ml
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Olejki

Stosowanie olejków podczas codziennej pielęgnacji włosów i skóry, to rytuał znany już od zarania dziejów. Przejęte od naszych wschodnich sąsiadów nawyki pozwalają skuteczniej przeprowadzać codzienne zabiegi pielęgnacyjne. By i Tobie je ułatwić, na naszej stronie znajdziesz starannie wyselekcjonowane olejki do demakijażu, ale też do pielęgnacji włosów i skóry. Są one świetną ekologiczną alternatywą dla chemicznych, drogeryjnych kosmetyków!

Olejki do oczyszczania twarzy i makijażu? Dlaczego nie!

Olejek do demakijażu możesz wykorzystać podczas oczyszczania skóry. Składniki zawarte w olejkach nie tylko doskonale rozpuszczają nawet najodporniejszą warstwę kosmetyków, ale przy okazji również nawilżają i odżywiają skórę. Dzięki temu naturalny olejek do demakijażu pełni potrójną funkcję – oczyszcza, koi i regeneruje.

Olejek do demakijażu – postaw na skuteczne zmywanie makijażu

Czasami wystarczy zaopatrzyć się jeden olejek do demakijażu, by działał on na wielu poziomach jednocześnie i kompleksowo dbał o skórę. By dać Ci możliwość wybrania idealnego kosmetyku, możesz zdecydować się na jeden z produktów z naszej bogatej oferty. Do wyboru masz dwie wersje. Jedna z nich to olejek, który możesz stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi kosmetykami – na przykład z kremem nawilżającym lub odżywką do włosów. Druga opcja to olejek emulgujący do demakijażu, który w większości przypadków stanowi połączenie kilku produktów, jak na przykład olejku z pestek winogron i oleju rycynowego.

Naturalny olejek do demakijażu – idealne rozwiązanie dla wrażliwej cery

Olejki do demakijażu to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień mierzą się z problematyczną skórą. Dzięki nim nie musisz obawiać się licznych podrażnień powstających podczas stosowaniu silnych kosmetyków pełnych chemii. Jeśli preferujesz bardziej skoncentrowane produkty, wówczas olejek emulgujący do demakijażu to strzał w dziesiątkę. Wystarczy połączyć go z wodą, a otrzymasz efektywny płyn oczyszczający, który z pewnością wzbogaci codzienną pielęgnację.