Naturalny olejek do demakijażu - Olejek do oczyszczania twarzy
Sortuj wg:
22 Produktów
z 1
26,95 zł 38,50 zł -30%
Best Seller
Best Seller
13,00 zł 25,99 zł -50%
Best Seller
Best Seller
31,49 zł 44,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Olej Moringa, Nature Queen, 50ml
29,39 zł 41,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Naturalny Olej Awokado, Nacomi, 50ml
11,19 zł 15,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
z 1

Olejki

Stosowanie olejków podczas codziennej pielęgnacji włosów i skóry, to rytuał znany już od zarania dziejów. Przejęte od naszych wschodnich sąsiadów nawyki pozwalają skuteczniej przeprowadzać codzienne zabiegi pielęgnacyjne. By i Tobie je ułatwić, na naszej stronie znajdziesz starannie wyselekcjonowane olejki do demakijażu, ale też do pielęgnacji włosów i skóry. Są one świetną ekologiczną alternatywą dla chemicznych, drogeryjnych kosmetyków!

Olejki do oczyszczania twarzy i makijażu? Dlaczego nie!

Olejek do demakijażu możesz wykorzystać podczas oczyszczania skóry. Składniki zawarte w olejkach nie tylko doskonale rozpuszczają nawet najodporniejszą warstwę kosmetyków, ale przy okazji również nawilżają i odżywiają skórę. Dzięki temu naturalny olejek do demakijażu pełni potrójną funkcję – oczyszcza, koi i regeneruje.

Olejek do demakijażu – postaw na skuteczne zmywanie makijażu

Czasami wystarczy zaopatrzyć się jeden olejek do demakijażu, by działał on na wielu poziomach jednocześnie i kompleksowo dbał o skórę. By dać Ci możliwość wybrania idealnego kosmetyku, możesz zdecydować się na jeden z produktów z naszej bogatej oferty. Do wyboru masz dwie wersje. Jedna z nich to olejek, który możesz stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi kosmetykami – na przykład z kremem nawilżającym lub odżywką do włosów. Druga opcja to olejek emulgujący do demakijażu, który w większości przypadków stanowi połączenie kilku produktów, jak na przykład olejku z pestek winogron i oleju rycynowego.

Naturalny olejek do demakijażu – idealne rozwiązanie dla wrażliwej cery

Olejki do demakijażu to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień mierzą się z problematyczną skórą. Dzięki nim nie musisz obawiać się licznych podrażnień powstających podczas stosowaniu silnych kosmetyków pełnych chemii. Jeśli preferujesz bardziej skoncentrowane produkty, wówczas olejek emulgujący do demakijażu to strzał w dziesiątkę. Wystarczy połączyć go z wodą, a otrzymasz efektywny płyn oczyszczający, który z pewnością wzbogaci codzienną pielęgnację.