Kwas Hialuronowy 3% Trójcząsteczkowy, BIOUP, 50 ml

Kwas Hialuronowy 3% Trójcząsteczkowy, BIOUP, 50 ml
  • Kwas Hialuronowy 3% Trójcząsteczkowy, BIOUP, 50 ml

Kwas Hialuronowy 3% Trójcząsteczkowy, BIOUP, 50 ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Kwas Hialuronowy Trójcząsteczkowy
dla każdej skóry
- głęboko nawilża
- odmładza
- poprawia elastyczność
- wspomaga regenerację

BIOUP
BIOUP19

52,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 53 punkty lojalnościowe

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Potrójny kwas hialuronowy w postaci żelu, zawiera cząsteczki o trzech wielkościach: HMW (wysokocząsteczkowe), LMW (niskocząsteczkowe), ULMW (ultra niskocząsteczkowe). Użycie cząsteczek różnej wielkości ma ogromne znaczenie, ponieważ każda posiada inną aktywność i działa na innym poziomie, a razem idealnie się uzupełniają. Najmniejsze cząstki ULMW mają zdolność przenikania w głąb skóry i wiązania tam wody. Dzięki temu długotrwale poprawiają stopień głębokiego nawilżenia. Małe cząstki LMW poprawiają jędrność i zwiększają przenikanie substancji czynnych. Wielkie cząstki HMW tworzą film na powierzchni skóry, który chroni przed utratą wilgoci.

Żel trwale nawilża skórę, efekt utrzymuje się nawet po zaprzestaniu stosowania. Nie powoduje podrażnień, alergii i rozszerzania naczyń krwionośnych. Działa łagodząco na podrażnienia. Widocznie poprawia elastyczność i zwiększa zdolność do regeneracji.


SPOSÓB UŻYCIA

Kwas hialuronowy może być aplikowany bezpośrednio na wilgotną skórę cieniutką warstwą jako samodzielny kosmetyk – serum ultra nawilżające. W tej formie jest doskonałą bazą pod sera olejowe i kremy. Najlepiej bezpośrednio przed aplikacją kwasu hialuronowego zwilżyć twarz tonikiem lub hydrolatem.

Aby nadać mu lżejszą formę możemy rozcieńczyć go wodą/ hydrolatem/ tonikiem roślinnym. Mieszamy składniki w zagłębieniu dłoni i taką mieszankę aplikujemy na twarz, szyję, dekolt.

Mieszankę kwasu hialuronowego i hydrolatu/toniku roślinnego możemy sobie również przygotować w malutkiej buteleczce w proporcji 1:1 lub 1:2. Otrzymamy wtedy leciutki, szybko wchłaniający się żel.

Jako wzbogacenie gotowego kosmetyku – kremu, balsamu. Wzmocni to ich działanie nawilżające, wygładzające i kondycjonujące.

Jako dodatek do różnego rodzaju maseczek robionych w domu – również tych proszkowych, glinkowych (parę kropli).

Jako dodatek do wcierek, maseczek na włosy lub samodzielne serum stosowane na włosy lub skórę głowy. Poprawi to właściwości stymulujące ich wzrost, nawilżające i wygładzające.

SKŁAD INCI

  aqua, sodium hyaluronate, hyaluronic acid, dehydroacetic acid, benzyl alcohol

POJEMNOŚĆ

50 ml