Naturalny krem BB do cery mieszanej i trądzikowej
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
4 Produktów
z 1
Organiczny Krem BB 5w1, Jasny Beż 01, So'bio Etic, 30 ml
79,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Kremy BB

Kiedy już od dłuższego czasu stawiasz na naturalne składniki podczas codziennej pielęgnacji, prędzej czy później odpowiednie produkty zawitają i do Twojej kosmetyczki. Mając już pewien rytuał nakładania makijażu, warto więc postawić na dobry krem BB, który nie tylko zapewni perfekcyjne wykończenie makijażu, ale też będzie aktywnie nawilżał w trakcie dnia.

Najlepszy krem BB – jak powinien działać

Najlepszy krem BB nie tylko wyrówna koloryt cery, ale też zadba o jej pielęgnację. Powinien dobrze ukrywać niedoskonałości, ale też bazować na składnikach, które delikatnie obejdą się ze skórą. Krem BB naturalny nie zatyka porów, nie ściąga skóry i nie tworzy na skórze nieestetycznego efektu osypującej się maski. Wiele naszych propozycji ma w składzie składniki silnie nawilżające lub matuje skórę – zależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, z pewnością pomoże Ci w tym naturalny krem BB.

Dobry krem BB pomoże Ci w trakcie lata

W trakcie lata skóra jest narażona na negatywne działanie promieni słonecznych. Szkodliwe promieniowanie, które dociera do skóry, sprawia, że jest ona sucha i szybciej się starzeje. Najlepszy krem BB wybawi Cię od tego problemu. Cienka warstwa na skórze sprawi, że skóra będzie wyglądała zdrowo. Dodatkowe nawilżenie doda jej elastyczności i ochroni przed kłopotliwymi zaczerwienieniami.

Krem BB do cery mieszanej, suchej i tłustej

Każdy typ skóry wymaga dopasowanej do niej pielęgnacji. Dlatego też w naszej ofercie spotkasz zarówno krem BB do cery mieszanej, jak i suchej czy tłustej. Cera sucha potrzebuje dodatkowego nawilżenia, tłusta – systematycznego oczyszczania, z kolei mieszana jest zwykle najbardziej problematyczna, bo w różnym stopniu łączy cechy obu rodzajów cery. Dzięki naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz u nas krem BB naturalny dopasowany do swojej cery. Niektóre z naszych propozycji dzięki idealnie wyważonym składnikom nadadzą się do wielu typów cery – możesz zatem skorzystać, wybierając krem BB dla cery mieszanej, który jednocześnie sprawdzi się jako krem BB do cery trądzikowej. Jeśli potrzebujesz jednak ukierunkowanego na ukrycie niedoskonałości specyfiku, z pewnością spodoba Ci się zielony odcień, który ma niemal każdy krem BB do cery trądzikowej – po wmasowaniu go w skórę, zmienia swój kolor na cielisty i likwiduje zaczerwienienia.