Naturalny dezodorant bez aluminium - naturalny antyperspirant
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
12 Produktów
z 1
Dezodorant Ałun w Proszku, Najel 150g
31,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny, Ziołowy Dezodorant w Kulce, Sylveco, 50ml
33,99 zł
Best Seller
Best Seller
33,99 zł
Best Seller
Best Seller
36,00 zł 45,00 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Dezodorant w Kremie Cedrowy, La-Le, 150ml
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
Dezodorant w Kremie z Zieloną Herbatą, La-Le, 150ml
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
Dezodorant w Sprayu z Lawendą i Geranium, Pierpaoli Ekos, 100ml
20,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Dezodoranty

Zarówno latem, jak i zimą, dbanie o higienę może być problematyczne. Ubieranie zbyt wielu warstw ubrań, niezależnie od pory roku, wzmaga pocenie się. By skutecznie minimalizować skutki nadmiernego gorąca docierającego do ciała postaw na naturalne kosmetyki – antyperspirant bez aluminium z pewnością pozwoli Ci zachować higienę na dłużej, niż drogeryjne kosmetyki.

Antyperspirant bez aluminium – ile daje korzyści?

Antyperspirant bez aluminium to kosmetyk, który na co dzień ochroni Cię przed potem i przykrym zapachem. Ta naturalna propozycja nie zawiera szkodliwej chemii. Pozbycie się ze składu aluminium oznacza większy stopień bezpieczeństwa dla skóry. Dezodorant bez aluminium nie zaburza procesów termoregulacji, jak mogą to robić drogeryjne alternatywy. Co więcej, pot nie jest blokowany. Toksyny są zatem naturalnie uwalniane z ciała, dzięki czemu nie musisz zmagać się z przykrymi podrażnieniami i alergiami.

Ciekawe jednak jest to, że dezodorant bez aluminium jest w pełni skutecznym preparatem, który hamuje nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale też namnażanie się bakterii. Nie tylko ochrania ubrania przed nieestetycznymi plamami, ale też pozytywnie działa na skórę i ja pielęgnuje. Dezodorant bez aluminium jest świetna opcją na co dzień. Dopasuj idealny do swojego stylu życia i ciesz się naturalnym komfortem!

Naturalny antyperspirant – wybierz idealny dla siebie

Pielęgnacja i ochrona w jednym – tak w skrócie można określić naturalny antyperspirant. Zawarte w składzie zioła, olejki i ekstrakty skutecznie koją skórę i zmniejszają potliwość. Działają bakteriobójczo i antyseptycznie. Bezpieczny dla skóry skład to gwarancja utrzymania delikatnego naskórka w równowadze. Naturalny antyperspirant dostaniesz w naszym sklepie w różnych formach – wybierz wygodny sztyft, kulkę, kostkę, a nawet proszek. Antyperspiranty bez aluminium są korzystne nie tylko ze względu na skuteczne działanie, ale też uniwersalny zapach, który spodoba się każdemu!