Naturalne szczoteczki do zębów
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
4 Produktów
z 1
Bambusowa Szczoteczka do Zębów, Czarna – Średnia, Mohani
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
Bambusowa Szczoteczka do Zębów z Aktywnym Węglem SOFT, Georganics
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
Bambusowa Szczoteczka do Zębów MEDIUM, Georganics
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Naturalne szczoteczki do zębów

Jeżeli chcesz żyć w duchu zero waste, sięgnij po naturalne szczoteczki do zębów wykonane z bambusa. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbasz nie tylko o swój uśmiech, ale też środowisko. Dobierz dla swojej szczoteczki praktyczne bambusowe etui – dzięki temu zabierzesz ze sobą szczoteczkę na dłuższy wyjazd oraz zapewnisz jej odpowiedni poziom czystości w łazience.

Naturalna szczoteczka do zębów

Biodegradowalna naturalna szczoteczka do zębów z bambusa pozwoli zadbać o każde miejsce w jamie ustnej. Dokładnie wyczyścisz nią wszystkie przestrzenie między zębowe. Miękkie włosie wykonane z syntetycznego włókna doskonale czyści zęby i nie podrażnia dziąseł. Dzięki różnym stopniom twardości dopasujesz ją do swoich preferencji.

Bambusowa rączka jest nie tylko stylowa i miła w dotyku, ale też świetnie leży w dłoni. Razem z nią zyskujesz szansę na kompleksową pielęgnację – wystarczy, że sięgniesz po naturalny płyn do płukania ust i ziołową pastę do zębów. Praktyczny zestaw zero waste z pewnością będzie skuteczny – nawet w przypadku wegan!

Naturalna szczoteczka do zębów z bambusa – wykorzystaj ją dobrze

W tej kategorii znajdziesz produkty takich marek, jak Humble Brush czy Zuzii. Różne kolory i stopnie twardości włosa pozwalają na personalizację w zależności od preferencji. Dodatkowo, minimalistyczny design sprawia, że naturalne szczoteczki do zębów prezentują się świetnie w każdej łazience.

Podczas używania niczym się nie różni od klasycznej szczoteczki – wystarczy, że zwilżysz ją wodą i nałożysz ulubioną pastę do zębów. Następnie dokładnie wyszczotkuj zęby i nie zapomnij, by wypłukać i wysuszyć szczoteczkę, zanim trafi do etui. Trwałą rączka i syntetyczne, odporne na grzyby i pleśń włosie to para idealna – mimo to nie zapomnij zastąpić ich nową szczoteczką po upłynięciu trzech miesięcy. Zadbaj o swoje zęby w stylu eko – wszystkie akcesoria niezbędne do dbania o prawidłową higienę jamy ustnej znajdziesz w naszym sklepie w odpowiednich kategoriach.