Sojowa Świeca Zimowy Poncz, Yope, 200g

Sojowa Świeca Zimowy Poncz, Yope
  • Sojowa Świeca Zimowy Poncz, Yope

Sojowa Świeca Zimowy Poncz, Yope, 200g

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Czas palenia 50 godzin
Wosk Sojowy & Olejek Zapachowy
-Z wosku pochodzenia naturalnego
-Pozytywnie wpływa na samopoczucie
-Tworzy przytulny nastrój

YOPE

69,99 zł

- +

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Zapach kosmetyku może wywołać miłe skojarzenia i lawinę endorfin. Aż chce się żyć! Dlatego serię Zimowy Poncz uzupełniliśmy naturalną świecą sojową o kuszącym, owocowo-korzennym aromacie rozgrzewającego ponczu. Polubisz jej zapach, który umili każdy ze świątecznych dni.

Świeca zapachowa na bazie wosku sojowego.

Wosk sojowy topi się w niższej temperaturze niż parafina, dzięki temu rozpuszczony wosk nie parzy, świeca pali się dłużej i można palić ją nawet w sypialni, ponieważ wytwarza niewielką ilość dwutlenku węgla, nie emituje toksyn i nie kopci. Wosk sojowy jest w 100% naturalnym, biodegradowalnym materiałem.

Sposób użycia


Pierwsze rozpalenie świecy powinno trwać minimum trzy godziny. Przed każdym kolejnym użyciem należy przyciąć knot o około pół centymetra. Odpowiednie przycinanie knota i zachowanie czasu palenia sprawia, że świeca pali się równomiernie. Zastosuj się do tych zaleceń aby w pełni korzystać z zalet naszej świecy!

Uwaga! Nie zostawiać świecy bez nadzoru, w miejscach dostępnych dla dzieci i zwierząt oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych.

czas palenia

50 godzin

Klienci kupowali także:

Best Seller