Naturalne świece sojowe
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
Świeca Sojowa Pliszka Cytrusowa, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
Świeca Sojowa Bogatka o Słodkim Aromacie, Mydlarnia Cztery Szpaki, 100 g
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
Sojowa Świeca Zimowy Poncz, Yope
69,99 zł
Best Seller
Best Seller
Sojowa Świeca Zimowy Rarytas, Yope
69,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

NATURALNE ŚWIECE

Po długim dniu spędzonym w pracy jedyne, o czym marzysz, to odpoczynek. Przyjemność płynie z długiego relaksu, więc planujesz kąpiel lub obejrzenie filmu w rodzinnym gronie. Niezależnie od tego, w jaki sposób się relaksujesz, każda z metod będzie znacznie lepsza, gdy oprócz lampki wina lub popcornu w Twoim otoczeniu znajdą się również świece sojowe. Dzięki nim ukoisz zmysły lub stworzysz jedyny w swoim rodzaju klimat – przekonaj się i postaw na naturalny zapach.

Świece naturalne – dlaczego warto po nie sięgać?

Po świece sięgasz, by zapewnić sobie wyższy komfort z przebywania w pomieszczeniu. Nadajesz nimi zapach swojej przestrzeni, w której uczysz się, pracujesz lub odpoczywasz. Warto jednak przy okazji zadbać o swoje zdrowie - naturalne świece to alternatywa szkodliwych parafinowych odpowiedników.

Świece sojowe nie kopcą i nie emitują toksyn – wytwarzają jedynie niewielką ilość dwutlenku węgla, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Dużą zaletą jest też to, że wosk sojowy topnieje w niższej temperaturze niż wosk parafinowy, co przekłada się na wydłużony czas palenia się świec. Produkt naturalny jest też lepszą bazą dla zapachu, który nie jest zakłócany sztucznymi składnikami. Świece naturalne uwalniają naturalny zapach, który rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu.

Naturalne świece sojowe – wybierz zapach idealny dla siebie

Ręcznie wykonane naturalne świece sojowe dostępne w naszej ofercie są nie tylko niezwykle estetyczne, ale powstały w oparciu o składniki uwalniające niesamowite zapachy – wybierz zatem taką, która jest dostosowana do Twoich preferencji. Szukasz świecy, która doda Ci energii? Sięgaj po świeże zapachy cytrusów. Ziołowe świece pomogą Ci się zrelaksować, a słodkie zapachy ciepło otulą w czasie chłodniejszych wieczorów.

Świece naturalne spiszą się nie tylko w roli budowania charakteru wnętrza, ale też jako ozdoba, która będzie się pięknie prezentowała na stoliku lub regale. Są one też dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby – dopasowane do jej charakteru z pewnością zapewnią minimum 50 godzin relaksu. Duże pojemności świec i 100% naturalnego wosku w składzie to gwarancja dobrej decyzji!