Biodostępny Krzem Suplement Diety, DexSil Original, 500 ml

Biodostępny Krzem Suplement Diety, DexSil Original, 500 ml
  • Biodostępny Krzem Suplement Diety, DexSil Original, 500 ml

Biodostępny Krzem Suplement Diety, DexSil Original, 500 ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Biodostępny Kwas Krzemowy & Pokrzywa Zwyczajna
suplement diety do picia
–poprawia piękno skóry, włosów i paznokci
–zwiększa elastyczność ścięgien
–wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy
–korzystnie wpływa na gęstość kości

DEXSIL
DEX_K02

59,00 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Kupując ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Dla wszystkich chcących poprawić stan włosów, skóry i paznokci.
Dla osób zmagających się z bólami stawów, dla wsparcia systemu motorycznego, zwiększenia elastyczności ścięgien, wsparcia układu mięśniowo- stawowego, czy poprawy gęstości kości.
Dla osób uprawiających aktywność fizyczną dla przygotowania do wysiłku, redukcji zmęczenia mięśni i wsparcia ich pracy.
Dla wszystkich z niedoborem krzemu w organizmie, co może spowodować zaburzenia w działaniu tkanki kostnej, chrzęstnej i osłabienie kości oraz stawów.

Elastyczność - Mobilność - Skóra - Włosy - Paznokcie
Opracowany przez laboratorium Eytelia, suplement diety w płynie DexSil Original zawiera pokrzywę zwyczajną, która zwiększa elastyczność i mobilność stawów oraz pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.
Biodostępny kwas krzemowy w formie monomeru to innowacyjna formuła o wysokiej przyswajalności przygotowana przez belgijskie laboratorium Eytelia w opatentowanym procesie bio-aktywacji, dzięki czemu można osiągnąć rekomendowany dzienny poziom spożycia krzemu.
Krzem to jeden z głównych, niezbędnych składników tkanki łącznej (kości, chrząstek, ścian naczyniowych, ścięgien, mięśni), a jego odpowiedni poziom niezbędny jest do stymulacji syntezy kolagenu, odbudowy kości, wsparcia w leczeniu ran, a także ma pozytywny wpływ na wzmocnienie włosów, paznokci i elastyczności skóry. Krzem wzmacnia także działanie innych składników aktywnych, jak pokrzywa zwyczajna, która:

•poprawia piękno skóry, włosów i paznokci
•poprawia komfort oraz mobilność osób cierpiących na bóle stawów, wspiera system motoryczny
•zwiększa elastyczność ścięgien
•wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy
•korzystnie wpływa na gęstość kości
•przygotowuje mięśnie do wysiłku i wspiera ich pracę
•stymuluje syntezę włókien elastyny, kolagenu i keratyny

Taki efekt można uzyskać tylko dzięki wsparciu działania pokrzywy poprzez bio-aktywowane cząsteczki krzemu, które wspierają transport składników aktywnych do komórek. Dzięki temu pokrzywa jest dostarczana do organizmu w bardzo ukierunkowany sposób.

Kwas krzemowy stabilizowany w opatentowanym procesie bioaktywacji chociaż występuje naturalnie i jest przyjmowany z pożywieniem nie jest przyjmowany w dostatecznej ilości. Modyfikacja i przetwarzanie żywności, pestycydy i uzdatnianie wody może być przyczyną niezaspokajania zapotrzebowania na krzem. Krzem występujący naturalnie jest niestety słabo przyswajalny przez organizm, a dodatkowo organizm ludzki z wiekiem zużywa i wytraca swoje zapasy krzemu, co prowadzi do stałego niedoboru tego pierwiastka w organizmie.
Krzem wykorzystywany w produktach DexSil to najlepiej przyswajalna forma krzemu dzięki opatentowanemu procesowi stabilizacji molekuł krzemu –bioaktywacji (laboratorium Eytelia).
Molekuła krzemu występuje w postaci kwasu krzemowego w roztworach do picia i w postaci monometylsilanteriolu w żelach do ciała.
Dwie formy krzemu – kwas ortokrzemowy i MMST w postaci bioaktywowanego krzemu organicznego, najprostszej postaci molekuły – monomeru.
Dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji, taka forma krzemu ma wyjątkowe właściwości – wysoką biodostępność i zdolność do wzmacniania działania składników, które są z nią związane.

Pokrzywa zwyczajna poprawia piękno skóry, włosów i paznokci poprawia komfort oraz mobilność osób cierpiących na bóle stawów, wspiera system motoryczny, zwiększa elastyczność ścięgien, wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy, korzystnie wpływa na gęstość kości, przygotowuje mięśnie do wysiłku i wspiera ich pracę, stymuluje syntezę włókien elastyny, kolagenu i keratyny


Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem. Przyjmować rano na pusty żołądek. Zażywać 45 ml dziennie przez pierwszy tydzień oraz 15 ml dziennie przez kolejne 3 miesiące. W razie potrzeby kontynuować dawkę 15 ml dziennie.

Skład

Aqua, Monomethylsilanetriol (Silanetriol), Camphor, Distarch Phosphate, Glycerin, Menthol, Capryloyl Glycine, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Tromethamine, Parfum, Glucosamine HCl, Sodium Chondroitin Sulfate, Gaultheria Fragrantissima Leaf Oil, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Amorphophallus Konjac Root Extract, Hydroxyethylcellulose, Polyisobutene,
Whey Protein, Isononyl Isononanoate, Polysorbate 20, PVP.

Pojemność

500ml

Klienci kupowali także: