Wiosenne Liście Brzozy i Pokrzywy, Suszone, Moja Farma Urody, 20gr

Wiosenne Liście Brzozy i Pokrzywy, Suszone, Moja Farma Urody, 20gr

Suszone Liście Brzozy i Pokrzywy
- Wypłukują kwas moczowy z organizmu
- Zmniejszenie obrzęków
- Pomocna w pozbywaniu się złogów z tkanki tłuszczowej

MFU23

15,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Wiosenne listki brzozy i pokrzywy wspaniale wypłukują kwas moczowy oraz toksyny z organizmu przyczyniając się przy tym do zmniejszenia obrzeków.

Brzoza jest także pomocna w pozbywaniu się złogów z tkanki tłuszczowej, aktywizuje procesy przemiany materii. Wiosenne listki brzozy powinny być pite w postaci naparów przez każdą z nas która ma problem z obrzekami twarz, nóg, z uczuciem ociężałości.

POKRZYWA  zawiera 10 x więcej witaminy C niż sok z cytryny. Posiada witaminę K , jest więc wspaniała dla cery naczynkowej. Zawiera witaminy z grupy B – najwięcej B2 (Skutkiem niedoboru witaminy B2 w organizmie może być pogorszenie ostrości wzroku, uczucie piasku pod powiekami, łzawienie oczu oraz ich pieczenie lub zaczerwienienie, także nasilenie zmian trądzikowych). WZMAGA TWORZENIE WŁÓKIEN KOLEGANOWYCH ponieważ zawiera krzem oraz karoten. Ochrania przed WYPADANIEM WŁOSÓW, poprawia ich wygląd i zdrowie. Dba o CZYSTĄ CERĘ zalecana jest przy trądziku a także przy plamach pigmentacyjnych. Pokrzywa oferuje krzem i cynk oraz bardzo oczyszcza organizm. Posiada wszystkie składniki krwiotwórcze – żelazo, miedź, kwas foliowy, witaminę K. Oczyszcza organizm z kwasu moczowego (redukuje obrzęki). Oczyszcza organizm z toksyn (ze skażonej żywności, metali ciężkich). Poprawia trawienie, ponieważ zawiera sekretynę -hormon tkankowy wydzielany przez błony śluzowe dwunastnicy i jelita cienkiego, który aktywizuje pracę trzustki. Likwiduje obrzęki nóg, stóp, twarzy, powiek i ogólną ociężałość poprzez usuwanie z organizmu nagromadzonych złogów wody. Pomaga w odchudzaniu – dzięki zawartości KWASU CHLOROGENOWEGO, który bardzo skutecznie pobudza spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie i zapobiega tworzeniu jej. ENERGETYZUJE ORGANIZM jest wskazana dla osób intensywnie pracujących. Zawiera KRZEM dzięki czemu wzmacniane jest pole bioelektryczne człowieka. Organizm o wzmocnionym polu silniej się regeneruje. Krzem jest odpowiedzialny za obieg energii w organizmie. Ma do 18 przeróżnych soli mineralnych (w tym wiele rzadko spotykanych) żelazo, krzem, siarka, cynk, molibden, kobalt, mangan, miedź, tytan.

Sposób użycia

1 łyżkę zalać 1 szklankąwrzącej wody, odstawić na 30-40 min. przecedzić. Pić 2 razy dziennie po 1 szklance.

Pojemność

20gr

Klienci kupowali także: