Naturalne płyny do płukania jamy ustnej
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
10 Produktów
z 1
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
Wielofunkcyjny Płyn do Płukania Ust, z Szałwią, Ecodenta, 500ml
16,99 zł
Best Seller
Best Seller
27,99 zł 39,99 zł -30%
Best Seller
Best Seller
z 1

Naturalne płyny do ust

Naturalne płyny do ust

Każdy wie, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej. Zarówno dzieci, jak i dorośli powinni myć zęby dwa razy dziennie przez minimum dwie minuty, a następnie sięgać po naturalny płyn do ust. Warto w tym celu sięgnąć po specyfik, który usunie bakterie nie tylko z powierzchni dziąseł, ale także z policzków i języka.

Nasze zęby mają codziennie do czynienia z mnóstwem substancji, które się na nich odkładają. By nie dopuścić do uszkodzeń szkliwa oraz przebarwienia zębów, trzeba o nie dbać regularnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie masz potrzeby, dlatego też w naszym sklepie znajdziesz produkty, które pomogą Ci zachować odpowiednie pH w ustach. Tabletki lub naturalne płyny do ust sprawdzą się podczas każdej wieczornej toalety.

Tabletki do płukania jamy ustnej to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych płynów. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Odświeżają oddech, działają antybakteryjnie i wybielająco. Wystarczy rozpuścić tabletkę w niewielkiej ilości wody i wypłukać roztworem usta. Pigułki są małe, dlatego jest to świetna alternatywa na wyjazdy i podróże. Nie musisz martwić się, że naturalny płyn do ust wyleje się w Twojej kosmetyczce lub znajdzie się na ubraniach.

Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej

Nie lubisz eksperymentować i chcesz postawić na naturalny płyn do ust? Wybierz taki, który jest przyjazny dla środowiska. Jagody, kokos i szałwia czekają na Ciebie zamknięte w stylowych butelkach. Naturalne płyny do ust nie zawierają alkoholu, gliceryny, parabenów ani fluoru. Większość z nich postała na bazie naturalnych składników, dlatego nie tylko zapewniają świeży oddech, ale też przywracają odpowiednie pH w ustach.

Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o prawidłową higienę i zapobiegać wszelkim uszkodzeniom dziąseł. W naszym sklepie znajdziesz produkty o różnych smakach i szerokim polu działania – możesz nawet wypróbować płyny do ust z węglem aktywnym. Ta propozycja z pewnością wspomoże Twoją walkę o białe zęby. Regularne stosowanie proponowanych przez nas produktów produktów gwarantuje poprawę kondycji zębów i zapewni Ci komfort na cały dzień.