Naturalne olejki do twarzy, olejek nawilżający do twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
23 Produktów
z 1
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
14,99 zł
Best Seller
Best Seller
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
18,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
26,00 zł
Best Seller
Best Seller
92,99 zł
Best Seller
Best Seller
27,99 zł
Best Seller
Best Seller
Olej Moringa, Nature Queen, 50ml
41,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Olej Awokado, Nacomi, 50ml
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

OLEJKI DO TWARZY

Zapewnij sobie kompleksową pielęgnację i postaw na olejki do twarzy! Są nie tylko potężnym remedium na suchą skórę, ale też dobrze ją oczyszczają. Kompleksowe nawilżenie jest niezbędne w codziennej pielęgnacji – dobrze dobrany olejek do twarzy podczas regularnego stosowania w szybkim czasie da zauważalne efekty. Stosowany zamiennie z kremem zwiększy działanie innych kosmetyków, a dzięki cudownym właściwościom z pewnością poprawi kondycję skóry.

Olejki do twarzy mają też znacznie mniej czynników uczulających, dlatego są świetnym kosmetykiem dla osób ze skłonnościami do alergii. Co więcej, możesz je dobrać do swojego typu cery, nawet wtedy, gdy jest ona tłusta lub ma skłonności do wyprysków. Jeśli te problemy są Ci dobrze znane, wybierz olejki, które w składzie mają kwas linolowy lub linolenowy. Tego typu olejek do twarzy powinien wchłonąć się zaraz po nałożeniu.

Olejki do twarzy – istota opakowania

Olejki naturalne do twarzy są najczęściej wybierane właśnie dzięki swoim właściwościom – to one sprawiają, że tak chętnie zajmują miejsce na półce. Warto jednak pamiętać, by przechowywać je w zimnie. W ten sposób nie tracą na działaniu nawet w ciągu kilku tygodni od otworzenia opakowania. Warto też wybierać produkty zapakowane w buteleczki z ciemnego szkła, które gwarantują dodatkową ochronę przed dostępem światła, co przedłuża żywotność. Olejek nawilżający, podobnie jak każdy inny typ olejku, najwygodniej nałożyć za pomocą pipety lub aplikatora, w który wyposażona jest buteleczka. Kilka kropel wystarczy, by olejek do twarzy nawilżający stanął na wysokości zadania!

Olejki naturalne do twarzy – różne zastosowanie

Olejki do twarzy mają przede wszystkim odżywiać skórę i ją ujędrniać. Istotne jest też właściwe nawilżanie skóry. Olejki nawilżające to zdecydowanie najlepsze propozycje, jakie znajdziesz na naszej stronie. Olejek nawilżający do twarzy może służyć nie tylko jako nocna maseczka na twarz lub jako produkt do oczyszczania OCM (Oil Cleansing Method). Nawilżający olejek do twarzy pomoże Ci bezpiecznie dla skóry usunąć makijaż lub zwyczajnie odświeżyć twarz na końcu długiego dnia, nie zaburzając prawidłowego pH skóry. Wybierz olejki do twarzy idealne dla siebie i rozpocznij kompleksową pielęgnację!