MYDŁO DO TWARZY
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
27 Produktów
z 1
Głęboko Oczyszczające Mydło do Twarzy ,,Caviar de Russie", 175ml
67,71 zł
Best Seller
Best Seller
Północne Mydło DETOX - Głębokie Oczyszczenie Skóry, 100g
70,10 zł
Best Seller
Best Seller
Mydło Aleppo z Wodą z Kwiatów Pomarańczy, 100g
14,90 zł
Best Seller
Best Seller
22,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalne Mydło Len i Rumianek, Mydlarnia Cztery Szpaki, 110g
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
6,59 zł 10,99 zł -40%
Best Seller
Best Seller
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
23,50 zł
Best Seller
Best Seller
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
40,99 zł
Best Seller
Best Seller
Chałwa Pasta Oczyszczająco-Peelingująca, Ministerstwo Dobrego Mydła, 120ml
74,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

MYDŁO DO TWARZY

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne często wymagają stosowania rozmaitych płynów, żeli czy pianek. Jednak z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się produkty, które odznaczają się prostotą i wielofunkcyjnością. Jednym z nich jest naturalne mydło do twarzy, które pozwoli Ci znacznie zminimalizować zawartość Twojej kosmetyczki, a mimo to będzie niezwykle skutecznie walczyć o dobry stan Twojej skóry.

Mydło do twarzy – poręczny produkt do każdej kosmetyczki

Choć szczelnie zapakowane w plastik opakowania dają nam złudzenie większej sterylności kosmetyków, niemniej higienicznym rozwiązaniem jest naturalne mydło do mycia twarzy. Jest to kosmetyk każdemu dobrze znany. O jego wyjątkowości jednak świadczy prosty, ekologiczny skład. Krótka lista zawartych w nim składników wcale nie zmniejsza jego skuteczności, a wręcz przeciwnie.

W naszej drogerii znajdziesz szeroki wybór najróżniejszych tradycyjnych mydeł, takich jak Aleppo czy Savon Noir. Nie tylko doskonale oczyszczą Twoją skórę, ale również zadbają o jej odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Poręczne mydło do twarzy to również doskonały wybór w podróży. Funkcjonalne metalowe mydelniczki zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne mydła w płynie i pozwalają na korzystanie z wysokiej jakości produktów w każdych warunkach.

Naturalne mydło do mycia twarzy – pozbądź się problemów skórnych

Długotrwałe stosowanie silnie przetworzonych produktów może spowodować podrażnienia lub wywołać alergię skóry. Właśnie dlatego, tradycyjne, naturalne mydło do twarzy to idealne rozwiązanie. Delikatna konsystencja w łagodny sposób oczyści Twoją twarz i złuszczy martwy naskórek, dzięki czemu utrzymasz iście promienną cerę. Ponadto naturalne mydło do mycia twarzy zawiera również liczne olejki oraz substancje łagodzące, które zadbają o utrzymanie odpowiedniego pH skóry podczas każdorazowego mycia.

Naturalne mydło do twarzy – powrót do tradycji

Wiele osób zapomina o tym, że mydło do twarzy to przede wszystkim produkt wielofunkcyjny, który można z łatwością dostosować od indywidualnych wymagań skóry. Czarne mydło do mycia twarzy o silnym działaniu antybakteryjnym oraz przeciwgrzybicznym świetnie sprawdzi się w przypadku cery trądzikowej. Natomiast delikatne mydło Aleppo zadba o odpowiednie ukojenie delikatnej skóry i zapewni jej dokładne nawilżenie. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!