Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

NATURALNE KADZIDŁA

Kadzidła naturalne

Każdy z nas uwielbia otaczać się pięknymi zapachami. Jednak dostępne w popularnych sklepach świeczki nierzadko poza intensywnymi aromatami zawierają również wiele szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. W trosce o Twoje zdrowie oraz komfort na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości naturalne kadzidełka, które wypełnią Twój dom pięknym i nieszkodliwym dla zdrowia zapachem. Oferowane przez nas kadzidełka naturalne są wykonywane ręcznie w Indiach zgodnie z obowiązująca od 400 lat tradycją. Każdy produkt zawijany jest na bambusa, którego podstawę tworzą bardzo chłonne drewniane patyczki. Całość tli się do około 60-70 minut, a sam zapach unosi się nawet przez parę dni.

Zadbaj o dobrą energię – naturalne kadzidła

To, co odróżnia naturalne kadzidełka od ich drogeryjnych odpowiedników to nie tylko dokładność, z jaką zostały wykonane, ale także ich drogocenny wpływ na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu używanych od wieków mieszanek zapachowych, oferowane przez nas kadzidła naturalne możesz dostosować do potrzeb swojego ciała oraz umysłu. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz delikatne, relaksujące zapachy, które świetnie sprawdzą się podczas codziennej medytacji, lub jako wsparcie w walce ze stresem oraz orzeźwiające aromaty, które pomogą Ci podczas nauki czy ćwiczeń. Naturalne kadziła sprawdzą się również podczas rytuałów oczyszczających oraz codziennej relaksacji. Co ważne, oferowane przez nas produkty nie zawierają szkodliwych, syntetycznych zapachów oraz substancji petrochemicznych, ponieważ ich skład opiera się na esencjach kwiatów, ziołach oraz żywicach roślinnych. Poza tym kadzidła naturalne są również zgodne z duchem zero waste, ponieważ składają się wyłącznie z naturalnych produktów. Aby rozpocząć oczyszczenie, wystarczy delikatnie zapalić kadzidełko i zdmuchnąć płomień. Tlące się kadzidełka naturalne będą w tym czasie wytwarzać przepiękny zapach.