Naturalne hydrolaty do twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
19 Produktów
z 1
25,00 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
Hydrola Różany, Nacomi, 80ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Hydrolat Oczarowy, Ministerstwo Dobrego Mydła, 50 ml
33,00 zł
Best Seller
Best Seller
Hydrolat z Aloesu, Oleiq, 100ml
26,39 zł 32,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Hydrolat z Melisy Lekarskiej, Oleiq, 100 ml
26,39 zł 32,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
z 1

HYDROLATY

Szukasz pielęgnacji zamkniętej w naturalnej i lekkiej formule? Wody kwiatowe, czyli hydrolaty do twarzy, to nieustanne wsparcie dla Twojej skóry. Choć ich właściwości różnią się między sobą, każdy zbawiennie wpłynie na kondycję skóry. W naszym sklepie dostaniesz wiele rodzajów hydrolatów, które warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj już teraz!

Hydrolaty do twarzy – zastosowanie

Naturalne hydrolaty do twarzy mają wiele zastosowań. Pomagają łagodzić zaczerwienienia i stany zapalne. Nawilżają i odżywiają cerę. Niektóre z nich mają też pozytywny wpływ na cerę i pomagają zwalczyć problemy skórne. W tej kategorii znajdziesz wiele produktów różnych marek, które skutecznie będą wspierały Cię w w codziennej pielęgnacji. W tej kategorii znajdziesz hydrolaty do twarzy z róży, kwiatu lipy, rozmarynu, oczaru, rumianku, a nawet aloesu. Wszystkie zostały zamknięte w minimalistycznych opakowaniach. Dzięki temu nie tylko ozdobią półkę w łazience, ale też zapewnią wygodne korzystanie z dobroczynnego płynu.

Hydrolaty do twarzy – co to jest i jak działa?

Naturalne hydrolaty do twarzy powstają w wyniku destylacji roślin lub ich części z parą wodną. W takim zabiegu otrzymuje się olejek eteryczny i wodę podestylacyjną. Powstała woda, do której przenikają rozpuszczone cząstki roślinne i niewielkie ilości olejku eterycznego, jest nazywana hydrolatem bądź wodą kwiatową. U nas znajdziesz, między innymi, wodę lawendową i wodę pomarańczową.

Ciekawą propozycją będzie hydrolat jako tonik. Ta propozycja sprawdzi się świetnie podczas porannej i wieczornej pielęgnacji. Kwiatową wodą możesz spryskać skórę. Możesz też przetrzeć cerę nasączonym hydrolatem płatkiem kosmetycznym. Jeżeli chcesz zadbać o swoją skórę i podarować jej więcej odświeżenia – sprawdź naszą ofertę!