Naturalne hydrolaty do twarzy
Sortuj wg:
42 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

HYDROLATY

Szukasz pielęgnacji zamkniętej w naturalnej i lekkiej formule? Wody kwiatowe, czyli hydrolaty do twarzy, to nieustanne wsparcie dla Twojej skóry. Choć ich właściwości różnią się między sobą, każdy zbawiennie wpłynie na kondycję skóry. W naszym sklepie dostaniesz wiele rodzajów hydrolatów, które warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj już teraz!

Hydrolaty do twarzy – zastosowanie

Naturalne hydrolaty do twarzy mają wiele zastosowań. Pomagają łagodzić zaczerwienienia i stany zapalne. Nawilżają i odżywiają cerę. Niektóre z nich mają też pozytywny wpływ na cerę i pomagają zwalczyć problemy skórne. W tej kategorii znajdziesz wiele produktów różnych marek, które skutecznie będą wspierały Cię w w codziennej pielęgnacji. W tej kategorii znajdziesz hydrolaty do twarzy z róży, kwiatu lipy, rozmarynu, oczaru, rumianku, a nawet aloesu. Wszystkie zostały zamknięte w minimalistycznych opakowaniach. Dzięki temu nie tylko ozdobią półkę w łazience, ale też zapewnią wygodne korzystanie z dobroczynnego płynu.

Hydrolaty do twarzy – co to jest i jak działa?

Naturalne hydrolaty do twarzy powstają w wyniku destylacji roślin lub ich części z parą wodną. W takim zabiegu otrzymuje się olejek eteryczny i wodę podestylacyjną. Powstała woda, do której przenikają rozpuszczone cząstki roślinne i niewielkie ilości olejku eterycznego, jest nazywana hydrolatem bądź wodą kwiatową. U nas znajdziesz, między innymi, wodę lawendową i wodę pomarańczową.

Ciekawą propozycją będzie hydrolat jako tonik. Ta propozycja sprawdzi się świetnie podczas porannej i wieczornej pielęgnacji. Kwiatową wodą możesz spryskać skórę. Możesz też przetrzeć cerę nasączonym hydrolatem płatkiem kosmetycznym. Jeżeli chcesz zadbać o swoją skórę i podarować jej więcej odświeżenia – sprawdź naszą ofertę!