Naturalna glinka na twarz
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
Czarna Glinka z Morza Martwego, 100g
3,99 zł
Best Seller
Best Seller
Różowa Glinka Egipska, 100g
4,50 zł
Best Seller
Best Seller
Czarna Glinka Wulkaniczna Kamczacka, Fitokosmetik, 100gr
3,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

GLINKI

Naturalny minerał, jakim jest właśnie glinka do twarzy to skuteczny sposób na poprawienie kondycji skóry twarzy. Pozyskiwane z gleby, jaskiń i dna rozlewisk, a nawet popiołu wulkanicznego, świetnie sprawdzają się podczas domowych rytuałów SPA. Wybierz glinki do twarzy idealne dla siebie!

Glinka do twarzy – dobroczynne właściwości

Glinki do twarzy mają wiele dobroczynnych właściwości. Pielęgnują skórę. Oczyszczają, ujędrniają, wygładzają. Absorbują nadmiar sebum i usuwają martwe komórki naskórka. Wyrównują pH skóry i stymulują produkuję kolagenu, pośrednio wpływając na elastyczność cery. Ponadto, glinka do twarzy jest pełna pożytecznych, łatwo przyswajalnych składników mineralnych – wapniu, potasu, krzemu, żelaza i magnezu.

Glinki do twarzy – rodzaje

Nie sposób zapomnieć o tym, ile rodzajów glinki masz do wyboru. Glinki kosmetyczne zielone z powodzeniem pomagają w oczyszczaniu cery tłustej, mieszanej i trądzikowej. Z kolei czerwone – są idealne dla osób o cerze naczynkowej. Widoczne naczynia krwionośne po regularnych stosowaniu czerwonej glinki z pewnością się obkurczą. Glinki kosmetyczne w kolorze białym będą służyły pomocą posiadaczkom cery suchej. Złagodzą wszelkie napięcia i dodadzą skórze promienności. Absorpcją sebum zajmie się naturalna glinka na twarz w kolorze błękitnym – dodatkowo zregeneruje i dotleni cerę.

Naturalna glinka na twarz to kosmetyk niemal niezbędny w kosmetyczce każdej dbającej o siebie kobiety. Możesz przygotować je z letnia wodą i nanieść na skórę na około 20 minut, albo dodać do całości kilka kropel olejku. Pamiętaj też, że składniki aktywne działają najlepiej w nieustannym nawilżeniu – zaopatrz się zatem w odpowiedni sprej, w którym umieścisz tonik czy inny naturalny płyn wspomagający cerę w walce z jej problemami.