Naturalne mydło dla niemowląt i dla noworodka
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
7 Produktów
z 1
Szampon i Mydło do Kąpieli, Derma Baby, 150ml
27,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Mydła

Nie tylko kąpiel, ale i codzienne, zwykłe, czasem w pośpiechu mycie malucha, dla rodziców niemowlęcia to szczególny, bardzo cenny czas, by dbać o jego higienę i wypielęgnować jego wrażliwą skórę. Dlatego też używane do kąpieli i mycia rączek kosmetyki dla niemowląt powinny być starannie dobrane, nie tylko, by mu nie zaszkodzić, ale także wspierać jego pielęgnację. Do tego celu właśnie stworzone zostały naturalne kosmetyki dla niemowląt od pierwszego roku życia. 

Naturalne mycie niemowlęcia

Wszelkie produkty, które mają kontakt ze skórą niemowlęcia bezwzględnie muszą mieć w tym celu przebadany dokładnie skład. Nasz sklep internetowy oferuje wszelkiego rodzaju produkty do mycia ciała dziecka, które posiadają w większości składniki pochodzenia naturalnego, bez parabenów, sztucznych barwników, aromatów czy silikonów, SLES-ów i SLS-ów. Jest to bardzo ważne, ponieważ szereg chemicznych substancji może nie tylko uczulić wrażliwą skórę dziecka, ale także przeniknąć przez nią do krwiobiegu maluszka, co może skutkować negatywnymi skutkami. Dlatego też wszelkie mydła, płyny, olejki i musy oraz pianki dla niemowląt powinny posiadać tylko podstawowe, niezbędne komponenty. Ich cena może być nieco wyższa niż tych drogeryjnych, bez atestów, jednak procedury ich wprowadzania na rynek są bardziej restrykcyjne, a składniki starannie wyselekcjonowane. W naszym sklepie bardzo często pojawia się promocja na dział kosmetyków dla niemowląt, szczególnie tych do codziennej pielęgnacji.  

Codzienne mycie dziecka

Mydła dla niemowląt są przeznaczone szczególnie do mycia rączek w ciągu dnia, jednak są one tak samo ważne, jak wszelkie pielęgnacyjne płyny do kąpieli. Mają one za zadanie dokładnie czyścić dłonie dziecka z codziennych zanieczyszczeń w łagodny i bezpieczny sposób. Dlatego też w tych naturalnych produktach składniki myjące pochodzą w pełni z naturalnych źródeł, które są zgodne z PH skóry dziecka. Działanie oczyszczające, lekko ściągające, antyseptycznee, przywracające równowagę skórze i działające przeciwzapalnie wykazuje np. ekstrakt z szałwii. Naturalne mydełko dla noworodka swoje właściwości myjące może zawdzięczać także wyciągowi z brzozy, który posiada funkcje oczyszczające, a także malwa i nagietek, które również dokładnie, ale i delikatnie myją skórę dziecka. Niektóre z nich posiadają w swoim składzie także wyciąg z mydlnicy lekarskiej, która ułatwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, wzmacnia ich działanie. Działa zmiękczająco i oczyszczająco na skórę i włosy.

Mydło dla niemowląt – właściwości pielęgnacyjne  

Odpowiednie mydło dla noworodka nie tylko powinna dokładnie myć jego rączki, ale także pielęgnować. Najczęściej naturalne mydło dla noworodka posiada w swoim składzie składniki pielęgnujące takie jak olej ze słodkich migdałów, który głęboko nawilża, łagodzi podrażnienia i poprawia wygląd skóry. W skład mydełek dla najmłodszych wchodzi także już wcześniej wymieniony nagietek posiadający również właściwości pielęgnujące, a także malwa, która oprócz mycia także odżywia skórę i nawilża ją. Jeśli zatem możemy przy codziennej higienie dziecka przy okazji pomagać wzmocnić barierę ochronną skóry ich dłoni, to powinniśmy to robić w naturalny sposób.  

Mydełko od pierwszego dnia życia – wiodące marki

Nasz sklep internetowy stale wprowadza nowości, które obejmują przede wszystkim kosmetyki dla niemowląt. Polecamy szczególnej uwadze mydełko dla niemowląt marki Eolab, które wyprodukowane zostało z prawie 99 procent składników pochodzenia naturalnego. Druga marka produkująca mydełka dla najmłodszych to Natura Siberica, która stworzyła całą serię naturalnych kosmetyków dla dzieci od pierwszych chwil życia Little Siberia ze składników pochodzących z dzikich obszarów Syberii. Rośliny rosnące w tym rejonie są pozbawione zanieczyszczeń, przez co jeszcze bardziej naturalne i pierwotne.  Mydełko dla niemowląt jest podstawowym kosmetykiem, który wchodzi w skład podstawowej wyprawki dla noworodka, dlatego też powinno wybrać się je w przemyślany sposób.