Mydło dla dzieci w płynie - Naturalne mydła dla dzieci
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
11 Produktów
z 1
Uśmiechnięty Królik, Różowy, Mydło Glicerynowe, LaQ, 60g
9,50 zł
Best Seller
Best Seller
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Pianka do Mycia Ciała, Guma Balonowa, Laq, 250 ml
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
42,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żółta Pianka do Mycia Łapek, Laq, 50 ml
13,99 zł
Best Seller
Best Seller
Różowa Pianka do Mycia Łapek, Laq, 50 ml
13,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Mydła

Mydło dla dzieci jest podstawowym, niezbędnym kosmetykiem w wyprawce każdego mniejszego i większego malucha. Higiena i wyrabianie zdrowych nawyków mycia rąk jest kluczowa w pierwszych miesiącach, a potem w pierwszych latach życia. Gdy dziecko już samo potrafi umyć sobie rączki, w wyborze odpowiedniego mydła ważne są nie tylko walory pielęgnacyjne kosmetyku, ale także graficzne na etykiecie. Warto także zwrócić uwagę na to, by mydła dzieci przyjemnie pachniały, a także miały ciekawą konsystencję – tak, by maluch sam garnął się do mycia, bez długiego namawiania. W końcu jest to czynność, która należy powtarzać kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie. 

Kosmetyk do mycia rąk – na co zwracać uwagę?

Nasz sklep internetowy oferuje tylko i wyłącznie bezpieczne i naturalne kosmetyki dla dzieci, dlatego też naturalność ich składu jest nam szczególnie bliska. Warto także przy wyborze mydła dla dzieci zwracać szczególną uwagę na to, czy zawiera komponenty wysuszające, czy raczej pielęgnujące skórę. Te drugie to przede wszystkim gliceryna, która długotrwale nawilża, łagodzi podrażnienia, uelastycznia i wygładza. Bardzo często w kosmetykach tego typu pojawia się także aloes, np. w kosmetykach Equilibra, który posiada właściwości nawilżające i kojące oraz wszelkiego rodzaju masła, w tym Shea, które również łagodzi skórę, uelastycznia ją i regeneruje. Działa ochraniająco i zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, szczególnie jeśli dziecko często bawi się w ziemi, czy też piasku. Bardzo ważna jest także konsystencja, jaką wybierzemy – nie tylko ze względu na praktyczność, ale także preferencje dziecka.  

Mydło dla dzieci – rodzaje 

Rodzajów mydeł dla dzieci jest wiele, a nasza strona internetowa proponuje kilka formuł tego typu kosmetyków. By zaspokoić potrzeby dzieci w stu procentach i przekonać je do częstego mycia rąk powstało także wiele ich konsystencji. Mydło w piance dla dzieci jest jednym z typów, które dzieci po prostu uwielbiają. Pianka tworzy się za pomocą specjalnej pompki, a jej delikatna konsystencja jest przyjemna na dzieci. Kolejnym rodzajem mydeł dla dzieci są te antybakteryjne i dezynfekujące, które można zabrać ze sobą w podróż, bądź używać w domu do codziennego mycia rąk. Mydło antybakteryjne dla dzieci charakteryzuje się przede wszystkim szybkością i skutecznością w zabijaniu drobnoustrojów. W naszym asortymencie posiadamy wiele tego typu produktów, w tym antybakteryjne mydło marki Yope o zapachu ananasa i kokosa, które nie tylko jest efektywny w walce z bakteriami, ale także przepięknie pachnie i posiada dziecięcą szatę graficzną. Dezynfekujące mydło ma również postać żelu, jak w przypadku np. tego z marki Jack n’Jill, które nie wymaga wody, by doskonale oczyścić skórę. Posiada on również silikonowe ubranko, które ma postać zwierzątka i można je zabrać wszędzie ze sobą – do parku, szkoły, czy w podróż. Mydła w kremie zaś, posiadają bogata, bardzo treściwą konsystencję, która przy okazji pielęgnuję skórę rączek dziecka.  

 

Mydła dla dzieci – unikalne propozycje

Dzieci ciekawi wszystko, co jest nowe, wyjątkowe i atrakcyjne dla nich. Dlatego też warto zwrócić uwagę na mydełka w kostce dla dzieci, które formowane są w różne kształty, jak w przypadku mydełek marki LaQ. Są to naturalne mydła nie tylko dla dzieci, jednak posiadają one unikalne i bardzo naturalne składy. Dzieci zachwycone są ich kształtem – są to przede wszystkim króliczki, misie, kotki, aniołki i różyczki. Mydło dla dzieci w płynie również może mieć oryginalne opakowanie, np. te od marki Yope. Ich etykiety przedstawiają najróżniejsze zwierzątka, a soczyste zapachy kuszą nie tylko dzieci. Mydełka te pachną jaśminem, kokosem i miętą, a także nagietkiem. Oprócz walorów zapachowych produkty posiadają także składniki pielęgnujące, w tym wspomniany wcześniej aloes i olejki natłuszczające skórę. Cena mydełek uzależniona jest od ich konsystencji, działania i pojemności, a nasza strona bardzo często oferuje konkurencyjne ceny, szczególnie gdy na produkty obowiązuje promocja.